Civic ES7 direksiyon logosu

Aracınız
Civic ES7 2002
Selamın aleyküm acemiliğe geldi satan kişi bir şey de demedi söktüm yanları boş kaldı kapatmak için bir önerisi olan varmı veya orjinal logosunu satan varmı? IMG_20201219_143743.jpeg

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
fitil şeklindeki aksesuarlardan bulursanız etrafına takılabilir, çok sert malzemeler kullanmamaya dikkat edin airbag açılırsa yaralamasın.

Selamın aleyküm acemiliğe geldi satan kişi bir şey de demedi söktüm yanları boş kaldı kapatmak için bir önerisi olan varmı veya orjinal logosunu satan varmı? Ekli dosyayı görüntüle 263312

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam doğru ölçü değil malesef aldığınız ben fd6 için almıştım.ölçülerine göre.tam oturdu boşluk kalmadı.doğru ölçüye göre almanızı öneririm.boşluklar kapanmaz malesef:(

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Hocam doğru ölçü değil malesef aldığınız ben fd6 için almıştım.ölçülerine göre.tam oturdu boşluk kalmadı.doğru ölçüye göre almanızı öneririm.boşluklar kapanmaz malesef:(

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok sağolun şimdi fd6nın alsam direk otururmu?

Aracınız
Civic ES7 2002
fitil şeklindeki aksesuarlardan bulursanız etrafına takılabilir, çok sert malzemeler kullanmamaya dikkat edin airbag açılırsa yaralamasın.

Teşekkürler abi iade edip fd6nın alıcam olmazsa

Aracınız
Civic ES7 2002
bunu iade edip fd6nın isteyeceğim bir sorum var o yandakiler kalmıcak dimi direk oturcak
Aldığım yere sordum dediki sana yolladığım vtec2 4x5 dedi ölçüsü fd6nın iste 4.1x5 arada ki farkla kapanır mı ki istanbul/anadolu yakasında böyle ürün satan varmı gözle yaptırmaya götürcem yoksa internetten aldığım ürünler farklı geliyor gibi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aldığım yere sordum dediki sana yolladığım vtec2 4x5 dedi ölçüsü fd6nın iste 4.1x5 arada ki farkla kapanır mı ki istanbul/anadolu yakasında böyle ürün satan varmı gözle yaptırmaya götürcem yoksa internetten aldığım ürünler farklı geliyor gibi
Hocam Vtec-2'nin tam ölçülü olanını bende bulamamıştım. Genelde bu satılır. Özel üretimi biraz pahalı olur. Reklam ve sticker yapanlara sordum bizlik iş değil dediler. Bende şuan bundan var. Zamanla alıştım.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Son düzenleme:
Geri