Dizel araç aldim..

Toyata ve fiat 4 yıl içinde dizelden vazgececeklerini açıkladılar. Ama türkiyede belki araçların %70 dizeldir. Biz millet olarak ekonomik olarak eski arabalar hala piyasada vazgeçseler bile yedek parça bakım malzemeleri hala üretmeye devam edecekledir. Bir anda vazgeçmek kesinlikle olmaz türkiye enkaz yıgınına döner. Zaten markaların en çok kazancıda parça ve bakım malzemeleridir. Bana içiniz rahat olsun.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Batur

0
Dizel araç aldim..

Eyer yasak , kısıtlama olsaydı VW Gurubuna uygulanırdı. Adamlar Amerika ya sattıkları motoru satıyor Türkiye’de ?

Hayırlı olsun. Honda bu motora uğraştı yasaklamazlar bence. Dizel nasıl peki performans yakıt tüketimi ve dizel motor sesi ve sarsintisi

HTC One A9 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hayırlı olsun dilekleri ve dizel bilgilendirmeleri için herkese teşekkür ederim. 24 yaşında hondam vardı, 17 sene kullandım. ilk sıfır arabam olacak, arabayı mart sonu teslim alıcam. elime geçer geçmez deneyimlerimi buradan aktarıcam. yakıt tüketimi vs.. bu arada dizelde şuan siyah, beyaz, füme ve gümüş rengi satışta bilginiz olsun. son olarak avrupada satılan fc5'lerde renk skalası neden bizde yok. metalik gri, kozmik mavi çok güzel ama bizde yok.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kafaniz rahat olsun. Toyota avrupada dizel satmayacagim dedi. Rakamlara bakinca adamlar satislarinin sadece %10u dizelmis. Turkiyede %60. Tamamen arz talebe gore alinan bi karar. Turkiyede ne zaman satilan araclarin %90i benzinli hibrit falan olur o zaman yasaklanir. Talep oldugu surece ulkemizde oyle bisey olmaz

Hayırlı olsun Güle güle kullanın tadını çıkarın boşverin yeni aldığınız bi arac için bu tür seylere kafa yormayın aractan zevk alamazsınız benim pedere 2015te dizel insignia alma hem yakıyor hemde kasa değiştirecek dedigimde "ben zevkime bakarım kasasınında yakıtın da aq" demişti

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arac keyifli arac zevk araci milletin dedigini gecin tertemoz araca biniyorsunuz. Binin icine yolculugun tadini cikarin. Keyifli surusler

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=1008]bykaos89[/MENTION] Öncelikle hayırlı olsun, kaça aldınız listeden iniyorlar mı acaba?

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Güle güle kullanın derim bir arabada hadi motoru şimdi kaldıralım deseler dahi son çıkardıkları günden itibaren 10 yıl tedarik sağlamaları gerekir parça vb şeyler için tamamen dizelden çıkacak firmalar veya yasaklanacağını söyleyen ülkeler bile tarih veriyor 2040 2050 diye onedenle içiniz rahat olsun

Geri