Dizel arac ( icimde bi kusku)

Aracınız
Merhaba arkadaslar bugün honda civic 1.6 elegance modelini aldik honda bora ankaradan , cumartesi günü teslim alacaz. Babamla beraber kullancaz tamamen benim keyfime gore aldik ama icimde bu gocuk olayiyla bi kusku yok degil yani goruntu onemli degilde saglamliga etkisi beni kuskulandiyor

Aracınız
Merhaba arkadaslar bugün honda civic 1.6 elegance modelini aldik honda bora ankaradan , cumartesi günü teslim alacaz. Babamla beraber kullancaz tamamen benim keyfime gore aldik ama icimde bu gocuk olayiyla bi kusku yok degil yani goruntu onemli degilde saglamliga etkisi beni kuskulandiyor

kardeşim göçük her araçta var bence daha sıfırken köpük sıktır kafan rahat etsin yenilerde yok lafına sakın inanma efede showroomdaki araçta bile vardı

kayhanbozkus

0
Yönetici
Henuz dizel kullanicisi cok fazla olmadigi icin bu sikayet devam ediyor mu bilinmiyor. Benim sahsi gorusum "kopuk sikma" olayini fabrikasyon yapip orayi guclendirmis olabileceklerini dusunuyorum. Sonucta bunu cozum olarak kullaniciya sundularsa isi saglama alip yeni araclarda bunu fabrikada yapip piyasaya sunmuslardir diye dusunuyorum. Eylul 2017 yilinda aldigim aracimda su ana kadar cok sukur boyle bir sikinti yok. Alacaksaniz keyfini surun gocuge falan kafayi takacaksaniz keyif degil zulum olur.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=12886]Erdiiican[/MENTION] gocuklu bolgeden dolayi zarar goren herhangi birini gormedik henuz cok sukur.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=12886]Erdiiican[/MENTION] yok yok bildigin gocuk ve bence honda bu konuda cok sacmaladi. Kabul etmesi gerekirdi sikintinin kendi hatalari oldugunu sureci dogru yonetemediler.

Aracınız
Aynen oyle kabul etseler sonuc bu olmazdi , neyse onu bunu gecte 2 gun beklemek zor geliyor bi an once teslim alsaydim iyiydi :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen oyle kabul etseler sonuc bu olmazdi , neyse onu bunu gecte 2 gun beklemek zor geliyor bi an once teslim alsaydim iyiydi :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hayırlı uğurlu olsun. bende geçen hafta executive 2018 dizel aldım. memnun kalacaksın, aracı sürmesi büyük keyif. arkadaşlarım hayran kaldı.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri