Dizel civic'te son dakika!

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=3847]sky.khan[/MENTION] bu forumda bizler birbirimize saygı ile yaklaşırız. Lütfen siz de bu kurallar çerçevesinde yaklaşımınızı sürdürün.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herhangi bir saygısızlığım olmadı aslında, mesudum isimli kişi yaptı asıl saygısızlığı, ama neyse sen de haklısın bu platform bilgi edinme paylaşma yeri

Aracınız
Bugun Executive dizel test etme sansım oldu. Gercekten cok etkileyici tork a sahip. 17inc olacağı soylendi.elegance de star stop ve ekran ilave olmus.. Amortismanı hakkındaki yorumlara pek katılmıyorum aslında. 121000 e aldığınız dizelin ikinci elini 115e vereceğiz. Benzinli olanı 105e alıyoruz ikinci elini 100e veriyoruz. Yani aradaki farkı Satacağımız zaman alıyoruz yine. Kullandığımız muddetce dizel benzin farkı cebimizde kalıyor. İlk aldığımız zaman cebimizden biraz daha fazla para cıkıyor.. O farkı da aracınızı satarken yine alıyorsunuz.. Benim fikrim tabi katılırsınız katılmazsınız

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sehir ici bu aracin 3.5l yakacagina asla ama asla inanmiyorum. En bos trafikte dahi 5l nin altina dusmeyecektir bence. Yer yuzunde yakit fabrika teknik verisini yakalayan arac ben daha rastlamadim.

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=196]Mesudum[/MENTION] da ayrıca uyarılmıştır anlayışınız için teşekkürler [MENTION=3847]sky.khan[/MENTION]

Aracınız
Okadar para verilecekse RS alin hem yuksek bir tuketimi yok hem gaza dokundugunuz gibi gücü hissettirir

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam sizin rs aracın şehir ici tuketim ortalamaniz nedir? Konu dışı ama merak ettim kafamdan eco yu satip almak geçiyor da yakit üzer diye korkuyorum.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bugun Executive dizel test etme sansım oldu. Gercekten cok etkileyici tork a sahip. 17inc olacağı soylendi.elegance de star stop ve ekran ilave olmus.. Amortismanı hakkındaki yorumlara pek katılmıyorum aslında. 121000 e aldığınız dizelin ikinci elini 115e vereceğiz. Benzinli olanı 105e alıyoruz ikinci elini 100e veriyoruz. Yani aradaki farkı Satacağımız zaman alıyoruz yine. Kullandığımız muddetce dizel benzin farkı cebimizde kalıyor. İlk aldığımız zaman cebimizden biraz daha fazla para cıkıyor.. O farkı da aracınızı satarken yine alıyorsunuz.. Benim fikrim tabi katılırsınız katılmazsınız

F3111 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Farlar halojen mi olacak yoksa led mi elegance da?

Hocam sizin rs aracın şehir ici tuketim ortalamaniz nedir? Konu dışı ama merak ettim kafamdan eco yu satip almak geçiyor da yakit üzer diye korkuyorum.

Hocam daha şimdi dışardan geldim 70 80 le yol boştu güzergah tüketimik 5.4 tü. Sıkışık trafikte max 9 bu gazlamadada çok oynamıyo.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Fabrikanın tüketim testi değerlerini yakalayan kişiler vardı ve zamanında sık sık paylaşım yaparlardı. Artık pek kalmadılar. Yine de elleri sıkılası arkadaşlar.

Eşitliğin iki tarafını da görmek lazım. Dizelde 3,5 göremeyen kimseler benzinde de 9,2 göremeyeceği için hesapta ölümcül bir hata yok. Bende 13 üstü mesela. Dizel kullanıp da yine 1,5 katı olarak 5 görsem öper başıma koyarım.

İkinci el meselesine gelince:
Eğer detaya giriyorsak arabanızın 1000 lira yukarıdan satılması hesapları alt üst edebilir. O yüzden isteyen kendi gerçeğini formüle ekleyebilir.

Unutmayın ki, MÜHENDİS İSPAT EDER, İKNA DEĞİL.

Hayırlı forumlar.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri