Dizel sedan rampa çikiş.

rampaya gelmeden 4-5. viteste hızlanıyorum. rampada devir düşüyor haliyle genelde 2 arada 3. viteste devam ettim. zoruma giden yanımdan araçların sanki rampa çıkmıyormuş gibi rahatça geçmeleriydi acaba econ açık ondanmı dedim, kapadım yine farketmedi.

6055P cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
hızlanma 80-85km dir ortalama.

Bende bmw dizel varken o yokusu cok ciktim zor bir yokus ama bmw de olsa zorlaniyordu gaza basicaksin yoksa zorlanirsiniz ben genelde 3.vitesle cikardim devirde 4 bin 5 bin arasi olurdu yani cok normal bir durum sadece gaza basin diger araclar gibi ?

rampaya gelmeden 4-5. viteste hızlanıyorum. rampada devir düşüyor haliyle genelde 2 arada 3. viteste devam ettim. zoruma giden yanımdan araçların sanki rampa çıkmıyormuş gibi rahatça geçmeleriydi acaba econ açık ondanmı dedim, kapadım yine farketmedi.

2 3 vites dediğine göre dik bir rampa ben bilmiyorum rampayı ama gaza basacaksın mümkün değil senin yaşadığın olay 120 hp, ve 2 bin devir 300 torku vermeye başlıyo idtec motor gaza basmamışsın bence sen

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dizel olmuş 5.72tl, yolda da econ açık hep belki ayağımı korkak alıştırmış olabilirim, birdahakine köklücem gazı.

dizel olmuş 5.72tl, yolda da econ açık hep belki ayağımı korkak alıştırmış olabilirim, birdahakine köklücem gazı.

Ben benzinli fd6 manuel ile 4 kişi klima açık bagaj full bavul araba yere değecek okadar dolu burada sabuncu beli rampaları var izmirde hem virajlı hem dik dizeller peşime takılıyo basarsan gidiyor ama yakıyoda haliyle

Arkadaşlar 2016 fb7 LPG li aracım var ben rampalarda hiç sıkıntı yaşamadım çoğu zaman ayağımı gazdan çektiğim bile oluyor.. tabiri cayizse kedi gibi..

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende de dizel manuel Elegance var. Rampada araç fişek gibi valla. 3. Viteste gazı köklediğimde vsanın devreye girdiği bile oldu. Araç kendini öne atıyor resmen. Gaz pedalına basmaktan çekinmeyin. Bir de rampada deviri 2000in altına düşürmemeye özen gösterin. Araç max torku 2000devirde veriyor.

Geçen İzmire gittim. Araçta 5 kişi vardı. Sabuncubeli rampasında bana mısın demedi. Kedi gibi tırmandı valla. Aynı rampaya 2012 fb7 otomatik lpg li aracım ile de aynı kişilerle girmiştim. Aracın mecburi bağırtısından kafam şişmişti. Tork da az geldiği için mecburen sağ şeritten çıktık rampayı

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende de dizel manuel Elegance var. Rampada araç fişek gibi valla. 3. Viteste gazı köklediğimde vsanın devreye girdiği bile oldu. Araç kendini öne atıyor resmen. Gaz pedalına basmaktan çekinmeyin. Bir de rampada deviri 2000in altına düşürmemeye özen gösterin. Araç max torku 2000devirde veriyor.

Geçen İzmire gittim. Araçta 5 kişi vardı. Sabuncubeli rampasında bana mısın demedi. Kedi gibi tırmandı valla. Aynı rampaya 2012 fb7 otomatik lpg li aracım ile de aynı kişilerle girmiştim. Aracın mecburi bağırtısından kafam şişmişti. Tork da az geldiği için mecburen sağ şeritten çıktık rampayı

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Manuel fd6 ile sıkıntı yaşamıyorum kaldıki i-dtec dizel motor rampa falan dinlemez 2 bin devirde 300 tork izmirdeyim bende 4 kişi bagaj çakılı klima açık deviri 4 5 de tuttum banamısın demedi sabuncu belinde köpek gibi çıkıyor çakılı araba bide

Geri