double din mi geri dönüş ekranı mı?

Aracıma geri dönüş kamerası için gösterge ekranı takmayı düşüyorum. İki Seçenegim var double din taktırma 1500 tl civarı digeri çokdaha uygun fiyat 150_ 200 tl dikiz aynasına gerivdönüş göstergesi taktırmak. Sizce hangisi uygun olur . tafsiyelerini bekliyorum.

http://civictr.com/showthread.php/1209-Navigasyon-cihazı-alacaklar-için-Detaylı-inceleme

Sizin de işinize yarar umarım yeni çektim incelemeyi.

Eğer navigasyon yazılımı önemli değilse sizin için, en ucuz olanını taktırabilirsiniz. İgo primo gibi yazılımlar açsın derseniz RAM 128 in üstünde olmalı. Ozaman da en az 1000 TLyi gözden çıkarmalısınız. Piyasada en iyi cihaz Cyclone. Buna yakın olanlar Necvox, Navitech, Avgo Smart. Diğerlerinin işlemcileri düşük. Navimex, S60 vs... Ama hepsi iş görüyor. Bir süre sonra hepsi ile aynı işi yapılıyor: Müzik dinlemek ve geri görüş. Bunları, hepsi iyi yapıyor. Hızlı bir alet isterseniz ilk yazdıklarım iyi. Bir de arada derede kalan ve menülerini çok beğendiğim Navix markası var. Tercih sizin... Size tavsiyem kesinlikle harici mikrofon taktırım ve kamera sensörü CCD olsun. Olmaz ise led flashlı olabilir. Ben fiyat performans oranı iyi olanı tercih ettim. Videoda da her şeyi anlattım.Kolay gelsin.

Geri