Double ekran

Araca double teyp taktirmak istiyorum. Ekran modeli olarak öneriniz nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FC5 2020
Duble ekrandan kastınız nedir anlamadım? İkinci dijital multimedya ekranını mi taktırmak istiyorsunuz? Böyle bir şey mümkün müdür?

Aracınız
Civic FD6 2010
Sanırım multimedya kastediyorsunuz. Bir ara araştırmıştım sonra fiyatları karşısında gereksiz bulup vazgeçmiştim.
Tavsiyem en az 3gb ram olan android tabanlı model olsun . Ekran boyutu kullanıcıya kalmış bence, yanları tuşlu olan küçük ekranlı model daha orijinal duruyordu. Direksiyon kumanda uyumuna da dikkat etmek gerek.

Ararken aşağıdaki modelin uygulamasını aradım ama bulamadım nasıl duruyor çok merak ediyorum.

Fd6 tesla model multimedya

Aracınız
Civic FD6 2008
model çok ıyımış bende daha önce bunun uygulanmış versiyonunu görmedim. ben norma yanları tuşlu olan orjınale yakın olanı alıp takıcam ama sıra gelmedi. daha.

Aracınız
Civic FD6 2008
incelediğim kadarıyla başarılı bilindik bir marka. Elektronik işi birazda şansa kalıyor bu marka ile ilgili çeşitli şikayetler okudum kiminde telefon görüşmesi sıkıntısı kımınde arka hopörlöre ses girmeme gibi. ama bişekilde çözüme ulaşılmıştı. sonuc ta herhangı bır markadada olabılecek seyler.bunun dısında donanımsal ve kullanım olarak bence başarılı bır marka. bır cok yerdede bayileri var. hatta form grupları falanda var. fiyatı bıraz fazla bu sebbeplede.

Geri