Civic FD6 Dream cruise control

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar youtube ta gezinirken dream kasa fd6 araca cruise control takıldığını ve aktif olarak kullanıldığını gördüm. Çok ta maaliyetli değilmiş. Biz dream kullanıcılarının neden cruise controlü olmasın ? :)
Yorumlarınızı alabilir miyim.

Aracınız
Civic FD6 2011
Herkese selamlar,
Aramizda manual vitesli dream paket civic aracına sonradan cruise control taktıran varmi?
Tahmini kac liraya mal oluyor, Sonradan herhangi bir problem cikariyor mu? bilgi ve goruslerinizi paylasirsanız sevinirim

bende 2011 VSA'li dream paket manual civic var.
Gosterge testi yaptim cruise isiklari yanıyor.
anladıgım kadarıyla orjinal debriyaj musuru, + orjinal fren musuru ve cruise control tuslarını satın almam gerekiyor.

bunları guvenerek taktırabilecegim bir yer ve ucret konusunda bilgisi olan varmi?

simdiden tesekkurler

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Herkese selamlar,
Aramizda manual vitesli dream paket civic aracına sonradan cruise control taktıran varmi?
Tahmini kac liraya mal oluyor, Sonradan herhangi bir problem cikariyor mu? bilgi ve goruslerinizi paylasirsanız sevinirim

bende 2011 VSA'li dream paket manual civic var.
Gosterge testi yaptim cruise isiklari yanıyor.
anladıgım kadarıyla orjinal debriyaj musuru, + orjinal fren musuru ve cruise control tuslarını satın almam gerekiyor.

bunları guvenerek taktırabilecegim bir yer ve ucret konusunda bilgisi olan varmi?

simdiden tesekkurler
@Fsevim81 hocam ile irtibata geçin.

Ad Soyad
Harun Akgün
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaşlar rica etsem makyajlı kasa, vsa li, p,r,n,d,d3,2,1 vitese sahip dream paket fd6 aracı olan arkadaşımız varsa gösterge testi yaparak buraya video linkini yükleyebilir mi. bir de ECU üzerinde yazan kodu paylaşabilir mi? Teşekkür ederim

Dostum biraz geç oldu kusura bakma ama yeni gördüm gösterge testi yaptım ama ECU üzerinde yazan koda nereden bakacağımı bilmiyorum.

2010 Dream Vsa'lı Makyajlı Otomatik
A1A59F26-C6D6-4E7B-A723-FE09CCB16DA7.jpeg

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Aracınız
Civic FB7 2012
Herkese selamlar, 2012 fb7 dream otomatik kasa sahibiyim. Ben de cc icin soket ve direksiyon tuslarını aldım ama tesisat olmadıgı icin montajı olmadı maalesef. Fb7 kasa icin Manuele tesisat cekimi yapan var ama otomatik konusunda yardımcı olabilecek var mıdır? Teşekkür ederim.

BLA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Herkese selamlar, 2012 fb7 dream otomatik kasa sahibiyim. Ben de cc icin soket ve direksiyon tuslarını aldım ama tesisat olmadıgı icin montajı olmadı maalesef. Fb7 kasa icin Manuele tesisat cekimi yapan var ama otomatik konusunda yardımcı olabilecek var mıdır? Teşekkür ederim.

BLA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Otomatiklerde beyin ve gösterge paneli uyumsuz hocam. Kadran testinde Cruise ışıklarını gördünüz mü?

Geri