Civic FD6 Dream cruise control

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar youtube ta gezinirken dream kasa fd6 araca cruise control takıldığını ve aktif olarak kullanıldığını gördüm. Çok ta maaliyetli değilmiş. Biz dream kullanıcılarının neden cruise controlü olmasın ? :)
Yorumlarınızı alabilir miyim.

Hocam siz bu işi kafaya takmışsınız :D Ben bu kadar uğraşa değeceğini düşünmüyyorum, en azından kendim için :D Birdahaki aracımız hız sabitlemeli olur inş.
Ayrıca şöyle bir site buldum https://hizsabitleyici.com/ isterseniz bir görüşün fikir edinebilirsiniz belki. Bizim araçlarada takıyorlarmış.

2007 manuel fd6 aracima bahsettiginiz arkadastan urun aldim. Cok memnunum, orjinal degil pejo kolu takiliyor ama gayet islevsel. Tavsiye ediyorum. Hatta satici arkadas urunu kargoluyor, urunu tak calistir herseyi hallet ucretini oyle gonder dedi. Takdir ettim arkadasi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2009
2007 manuel fd6 aracima bahsettiginiz arkadastan urun aldim. Cok memnunum, orjinal degil pejo kolu takiliyor ama gayet islevsel. Tavsiye ediyorum. Hatta satici arkadas urunu kargoluyor, urunu tak calistir herseyi hallet ucretini oyle gonder dedi. Takdir ettim arkadasi.

Hocam fiyat konusunda biraz daha makul olsa düşünülür ama en son 1500 liraydı. Yani 1000 tl civarı olsa kabul edilebilir fakat hem orjinal değil hep fiyat çok bu yüzden ben pek sıcak bakmadım.

Hocam fiyat konusunda biraz daha makul olsa düşünülür ama en son 1500 liraydı. Yani 1000 tl civarı olsa kabul edilebilir fakat hem orjinal değil hep fiyat çok bu yüzden ben pek sıcak bakmadım.

Orjinal sistem icin sadece malzeme fiyati yaklasik 600-800 tl arasi saniyorum. Iscilik arti yol parasi da dahil ki sirf yol parasi 1000 tl benim icin suanki konumumdan. Dediginiz gibi fiyat yuksek ama icerisinde pedal commander da var sadece hiz sabitleyici degil. Ha kullaniyomusun dersen denemek icin kullandim bikere daha acmadim ama satarken yazilabilecek bir ozellik eklendi:p

Aracınız
Civic FD6 2009
Orjinal sistem icin sadece malzeme fiyati yaklasik 600-800 tl arasi saniyorum. Iscilik arti yol parasi da dahil ki sirf yol parasi 1000 tl benim icin suanki konumumdan. Dediginiz gibi fiyat yuksek ama icerisinde pedal commander da var sadece hiz sabitleyici degil. Ha kullaniyomusun dersen denemek icin kullandim bikere daha acmadim ama satarken yazilabilecek bir ozellik eklendi:p

Ustam sorunda aslında bu, satarken fiyat yüzünden karşılığını alabileceğin bir donanım değil. Zaten premium ile dream kasa aynı model aynı özelliklerde araç arasında en baba 5-10 bin fark oluyor. Tek artısı satarken diğer dreamlerden bir tık önde olur. Bendeki araba neredeyse premium. bir kaç eksiği kaldı biride hız sabitleme :D ama satarken premium diye satamıyoruz, sonuçta ismi dream kasa :D

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Ustam sorunda aslında bu, satarken fiyat yüzünden karşılığını alabileceğin bir donanım değil. Zaten premium ile dream kasa aynı model aynı özelliklerde araç arasında en baba 5-10 bin fark oluyor. Tek artısı satarken diğer dreamlerden bir tık önde olur. Bendeki araba neredeyse premium. bir kaç eksiği kaldı biride hız sabitleme :D ama satarken premium diye satamıyoruz, sonuçta ismi dream kasa :D
Diğer dream kasalara göre popülerliği artacaktır elbette. :)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aslında Teorik olarak VSAlı bir Dream pakete Xenon far ve Cruise control taktığınızda Premium paket olmuş oluyor :)
Tabi Premium pakette iç aksamda ve trimde birkaç krom aksesuar ile kulakçıklar var ama donanım olarak birebir aynı oluyorlar.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FD6 2007
Arkadaşlar merhaba. Foruma bende katıldım. İlk posttaki videodaki aracı süren ve montajı gerçekleştiren benim. Sorularınız olursa buradan iletebilirsiniz .
Merhaba hocam bende de 2007 dream var,Eğer maliyeti çok fazla değilse bende yapmak istiyorum,Sök tak tamirak falan yapıyorum işim gereği yardımcı olursan sevinirim neler lazım nerden temin ederim...Teşekkürler..

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar rica etsem makyajlı kasa, vsa li, p,r,n,d,d3,2,1 vitese sahip dream paket fd6 aracı olan arkadaşımız varsa gösterge testi yaparak buraya video linkini yükleyebilir mi. bir de ECU üzerinde yazan kodu paylaşabilir mi? Teşekkür ederim

Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaşlar rica etsem makyajlı kasa, vsa li, p,r,n,d,d3,2,1 vitese sahip dream paket fd6 aracı olan arkadaşımız varsa gösterge testi yaparak buraya video linkini yükleyebilir mi. bir de ECU üzerinde yazan kodu paylaşabilir mi? Teşekkür ederim
Hocam halen uğraşıyormusun. Bence boş ver, universal sistemi tak devam et.

Geri