Dream Paket?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Temizse alınır neden alınmasın, hatta fiyatı uygun olduğu için benim favori aracımdır :)
ama eğer 10-15bin daha koyabiliyorsanız Premium pakete yönelin, eleganceye oldukça yakın donanımlara sahiptir.

Aracınız
Civic FB7 2015
Ağır hasarlı arabanın nasıl toplandığını bilemiyoruz ki. YouTube de bir çok video var adamlar kazalı arabayı üstün körü topluyorlar yürüyen taput misali. Sunroof, alaşım jantlar üst donanım daki özellikler sizin için önemli değilse dream araç alınabilir. Kafanız rahat olur. Tabi şunu da bilmek lazım bu arabaların üst donanım paketleri daha hızlı gidiyor ama her malın da bir alıcısı vardır.

Bir de ağır hasarlı olup serviste yapılmış bir araba da alınabilir düşüncesindeyim. Tabi hasar kaydı olduğu için bu arabanın da satışı zor olur.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Ağır hasarlı arabanın nasıl toplandığını bilemiyoruz ki. YouTube de bir çok video var adamlar kazalı arabayı üstün körü topluyorlar yürüyen taput misali. Sunroof, alaşım jantlar üst donanım daki özellikler sizin için önemli değilse dream araç alınabilir. Kafanız rahat olur. Tabi şunu da bilmek lazım bu arabaların üst donanım paketleri daha hızlı gidiyor ama her malın da bir alıcısı vardır.

Bir de ağır hasarlı olup serviste yapılmış bir araba da alınabilir düşüncesindeyim. Tabi hasar kaydı olduğu için bu arabanın da satışı zor olur.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
üst donanım paketleri daha hızlı gidiyor derken motoru torku aynı diye biliyorum ?

Turbey

0
Aracınız
Dream pakette sanruf hız sabitleme koltuk ısıtma ve alaşım jant yok ....onun dışında her şey aynı bende dream paket kullanyrm...aldıktan sonra jant aldım 1100 TL soyleceklerim bunlar

Geri