D'ye atınca hoplatması

mturker

Özel Üye
Bakımını yeni yaptırdım.Filtreler de değişti. Expertiz de motor kulaklarına kontrol demişti.Pahalı bir şeymiş herhalde.Değişmese başka sorunlar açar mı ki

MAR-LX1M cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Diger kulaklarada zarar verir yatakları bozar ayrıca vıbrasyon yapar aracda, orjınal takılmasını tavsiye ederim, kulakların yan sanayisını takmayın derim.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
Bakımını yeni yaptırdım.Filtreler de değişti. Expertiz de motor kulaklarına kontrol demişti.Pahalı bir şeymiş herhalde.Değişmese başka sorunlar açar mı ki

Bende de fb7 varken kulak oturdu oturacak gibiydi sarı duz cizgi olan alan o zaman zamanı gelmıs demektir. Kontrol edin MUsaıt zamanda, ne kadar mesafe var arada.
Şuda olabilir şanzuman kulagınında zamanı gelmıs olabilir oda oyle sıkıntıya sebebiyet verebilir. Screenshot_20211023_001240.jpg

Aracınız
Civic FB7 2016
Bende de fb7 varken kulak oturdu oturacak gibiydi sarı duz cizgi olan alan o zaman zamanı gelmıs demektir. Kontrol edin MUsaıt zamanda, ne kadar mesafe var arada.
Şuda olabilir şanzuman kulagınında zamanı gelmıs olabilir oda oyle sıkıntıya sebebiyet verebilir. Ekli dosyayı görüntüle 266825

Çok sağolun tecrübelerinizi paylaştığınız için.Teşekkürler

mturker

Özel Üye

mturker

Özel Üye
Konuyla ilgili şükür benim ses, titreşim vs.. bir şikayetim yok. Bugün kontrol ettim fotodaki gibi aralık. Ne durumda, tahminen ne kadar daha gider acaba?

Ekli dosyayı görüntüle 266863
Ekli dosyayı görüntüle 266864
Tam net bısey demek cok zor, ama dibe gelmıs, sız 10 15 bin km gıbı dusunun max... eger illa km olarak bilgi istiyorsanız,
Degısım Yapacagınız zaman muhakkak orjınal taktırın, yan sanayi hıc ıyı degıl bugunu var yarını yok.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013
Tam net bısey demek cok zor, ama dibe gelmıs, sız 10 15 bin km gıbı dusunun max... eger illa km olarak bilgi istiyorsanız,
Degısım Yapacagınız zaman muhakkak orjınal taktırın, yan sanayi hıc ıyı degıl bugunu var yarını yok.

Önümüzdeki bakımlarda düzenli kontrol ettiriyim. Orijinal parça konusunda kesinlikle size katılıyorum, o konuda hassasım. Teşekkürler bilgi için..

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
hoplama derken hocam bendede D ye atınca sarsıntı oluyor gitmeye calısıyor gibi acaba aynı arızamı daha detaylı anlatabilirmisin

Hakan Uzun

0
Yönetici
Otomatik araclar ozellikle tam otomatik araclar takozlari bence fazla yoruyor; bende degistim motor ust takozu 2 ay oldu 1810 tl iscilikle simdilerde pahalanmistir, alt takoz ve ve sanziman ust takozunu fiytlari ise icler acisi alt takoz 1000 tl sanziman ust takoz ise 4400tl idi simdi nedir bilmem. Bu arada eklemek istiyorum kimse sanziman ust takozunu degismiyor bahsetmiyor videosu yok sanki hic bozulmayan birsseymis gibi bence oda diger takozlar kadar onemlidir ama goz gormeyince onemsenmiyor sanirim. Vites degisimlerini onemli olcude etkiliyordur diye dusunuyorum musait animda bakacagim ona.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri