Eco arac almak ile sonradan lpg taktirmak arasindaki fark

Arkadaslar araniza katilali bir ay oldu. Henuz lpg dusunmuyorum ama sonradan serviste lpg takilinca kalite duser mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam yaptirirsam zaten serviste yaptircam 3 yil garanti bozulmuyor dediler 6 yil zaten cok fazla bence adamlar serviste kaziklamak icin yapmislar sanki bunu.
Garanti disinda kalite farki oluyor mu acaba cekisi felan etkiler mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam yaptirirsam zaten serviste yaptircam 3 yil garanti bozulmuyor dediler 6 yil zaten cok fazla bence adamlar serviste kaziklamak icin yapmislar sanki bunu.
Garanti disinda kalite farki oluyor mu acaba cekisi felan etkiler mi?

Olacağını zannetmiyorum, eco civiclerin de montajını servis yapıyor sonuçta.

Ecolar fabrika cikisi degil mi hocam eger servis yapiyorsa bir fark yok o zaman.
Birde servis takarken yakit doldurma yerini benzin deposu yanina yapabiliyor mu acaba eco gibi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ecolar fabrika cikisi degil mi hocam eger servis yapiyorsa bir fark yok o zaman.
Birde servis takarken yakit doldurma yerini benzin deposu yanina yapabiliyor mu acaba eco gibi?

Evet hocam montaj serviste yapılıyor, farklılıklar iki mesaj önce attığım linkteki parçalar.
Doldurma kısmını ecolar gibi yapabilirler ;)

onancc

0
Aracınız
Hocam ben 3. yıl 6 yıla uzatılan garantiyi bozdurup dışarda BRC bayiinde taktırdım 1800 TL ye 9 taksit, servis 2500 TL demişti. forumda bahsedilen o silkeleme sorunu veya daha başka en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Sequent 24 My11 pipolu sistem takmışlardı Honda da hiç sorun çıkarmaz diyordu herkes. şimdi Sequent 32 si çıkmış o çok daha iyidir diye düşünüyorum. şehirler arası 110-120 km hiz ile 16 krş, şehir içi çok kısa mesafe gidip geldiğim ve hep yokuş iniş çıkış olduğu için otomatik vites 23-24 krş yakıyor.

Hocam ben 3. yıl 6 yıla uzatılan garantiyi bozdurup dışarda BRC bayiinde taktırdım 1800 TL ye 9 taksit, servis 2500 TL demişti. forumda bahsedilen o silkeleme sorunu veya daha başka en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Sequent 24 My11 pipolu sistem takmışlardı Honda da hiç sorun çıkarmaz diyordu herkes. şimdi Sequent 32 si çıkmış o çok daha iyidir diye düşünüyorum. şehirler arası 110-120 km hiz ile 16 krş, şehir içi çok kısa mesafe gidip geldiğim ve hep yokuş iniş çıkış olduğu için otomatik vites 23-24 krş yakıyor.
Tesekkurler hocam cok ii degerler yakalamissiniz. Neden 3. Yil beklediniz hocam gerci bende pek sıcak bakamiyorum lpj ye ama :(

onancc

0
Aracınız
Yok hocam ben ikinci el aldım ilk sahibi 6 yıla uzatmış garantisini tam 3 sene de benzinle kullanmış. Ben alır almaz ankara da servise sordum lpg takınca garanti 6 dan 3 yıla düşüyor dedi. Araçta 3 yaşında olduğu için hiç serviste fazla para vermeden dışarda taktirdim.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri