Eco elegance kısa ve uzun led

Aracınız
Civic FB7 2014
Eski aracimda bu led ampul isine oldukca merakliydim ve bir cok marka model denedim.sonuc: hicbiri stok ampuller kadar verimli degil, ama goruntu guzel orasi ayri..su anki fb7 aracimda orjinal ampulleri takili ve cok memnunum aydinlatmadan..isikli yol olsun, yagmur camur olsun gayet guzel..size tavsiyem orjinalden sasmayin.. uzunlar icin belki simsek selektor anlaminda kullanilabilr ki ben de dusunuyorum.. ama kis ve sislerde orjinalden sasmayin derim..uzun tecrubelerime dayanarak soyluyorum

Aracınız
Civic FD6 2010
Siz ne önerirsiniz?

MI 8 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Ben orijinal halojen farlarınızı kullanmanızı öneririm.
Sebeplerini sorarsanız da forumda defalarca konuşuldu tartışıldı bir sürü başlık var. Ha illa alacaksanız alın deneyin, 1 sene sonra mecburen eski ampüllere geri dönersiniz. Hem önünüzü görememekten hem de Niken'in ömrünün tükendiğinden.

Ben orijinal halojen farlarınızı kullanmanızı öneririm.
Sebeplerini sorarsanız da forumda defalarca konuşuldu tartışıldı bir sürü başlık var. Ha illa alacaksanız alın deneyin, 1 sene sonra mecburen eski ampüllere geri dönersiniz. Hem önünüzü görememekten hem de Niken'in ömrünün tükendiğinden.

Uzunlar neyse ama kisalar kesinlikle orjinal olmali. Karsiyi rahatsiz ediyor, isigi dagitiyor vs.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Far ayarı ve mercek olduğundan sanıldığı gibi ışık dağıtma yok ve göz alma yok. Uzunlsr için aynısını söyleyemeyeceğim çünkü karşıdan gelenin içerisinden geçiyor bunu biliyorum. Ona göre kullanıyorum
Ben bol bol kulak çınlatıyorum öyle eciş bücüş, ayarsız, saçma sapan ışık saçan araçlarla gezenlere. Öndekini, karşıdan geleni perişan ediyor.

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben bol bol kulak çınlatıyorum öyle eciş bücüş, ayarsız, saçma sapan ışık saçan araçlarla gezenlere. Öndekini, karşıdan geleni perişan ediyor.
Aynen katılıyorum. Ve genelde 20-30 yaşında Doğan, Sahin, Renault vb eski arabalarda bu tür garip ışıklar oluyor.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Far ayarı ve mercek olduğundan sanıldığı gibi ışık dağıtma yok ve göz alma yok. Uzunlsr için aynısını söyleyemeyeceğim çünkü karşıdan gelenin içerisinden geçiyor bunu biliyorum. Ona göre kullanıyorum

Kesinlikle katılıyorum bugüne kadar kimse ne selektör yaptı ne korna çaldı. Yükseklik ayarımı da biraz düşük yaptım kimseye zararı olmasın diye. Yük durumuna göre 1 veya 2 de kullanıyorum.

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar aracima uzun ve kisalara led taktirmayi dusunuyorum. Kisa h11 uzun hb3 mu oluyor? Ankarada elden nereden alabilirim. Ayrica butceme uygun niken marka olucak sanirsam sizce kalitesi nasildir?Ekli dosyayı görüntüle 254718

MI 8 Lite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Photon marka LED iyi diye biliyorum.Ankarada elden alacağıniz yerler var. Sanırım kısa 300 uzun 350 olması lazım. Aydınlatmada ve muayenede sorun olur diye bende pek gerekli görmedim. Sadece uzunlar mantıklı geliyor.

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye

Sözüm kesinlikle sizin gibi bilinçli kullananlara değil, kırdıysam affola:)

Geri