Eco FB7 sahipleri yardım

Aracınız
Civic FB7 2014
Değerli arkadaşlar rica etsem BRC kitli fb7 aracınızın kaput altı fotoğrafını atabilir misiniz? LPG borularını kontrol etmem lazım regülatör değişince tuhaf sesler gelmeye başladı. Teşekkürler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Değerli arkadaşlar rica etsem BRC kitli fb7 aracınızın kaput altı fotoğrafını atabilir misiniz? LPG borularını kontrol etmem lazım regülatör değişince tuhaf sesler gelmeye başladı. Teşekkürler
Akşama atarım bi aksilik olmazsa (y)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
motor1.jpgmotor2.jpg

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hamid hocam filtre giriş ve çıkış hortumlarını spiral içine siz mi aldınız. Motor sıcaklığında bir sıkıntı olmaz değil mi. Ayrıca aküden de baya birşey çekmişiniz

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yok hocam aracı Honda Efe'den ilk aldığımdan beri böyle :)
Biliyorsunuz 2015 yılına kadar LPGler serviste araç teslim edilmeden önce monte ediliyordu, Honda Efe'de Prins Memduh Usta ile anlaşmış onlara montajı yaptırmıştı, akü kablosundaki görüntü onların eseri :cautious:
Bir dönem araçta LPGden atma sorunu olmuştu, Honda Bora'da komple tesisatı kontrol etmişlerdi, onlara o bölgedeki bağlantıları sorduğumda böyle kalmasında sorun yok diyerek böyle bırakmışlardı, bende bu şekilde kullanıyorum :)

Aracınız
Biliyorsunuz 2015 yılına kadar LPGler serviste araç teslim edilmeden önce monte ediliyordu, Honda Efe'de Prins Memduh Usta ile anlaşmış onlara montajı yaptırmıştı, akü kablosundaki görüntü onların eseri :cautious:
Bir dönem araçta LPGden atma sorunu olmuştu, Honda Bora'da komple tesisatı kontrol etmişlerdi, onlara o bölgedeki bağlantıları sorduğumda böyle kalmasında sorun yok diyerek böyle bırakmışlardı, bende bu şekilde kullanıyorum :)
Sistem brc değilmi

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
hamid hocam lpg enjektorlerinin montaj yerlerine kaucuk takozlari nerden aldiniz acaba faydasi oldumu ses icin

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri