Efe honda 30.000 bakim i

Evet arkadaşlar dün Ankara Efe Honda da yaptırmış olduğum 30.000 bakımından memnuniyetsizligimi dile getirmek istedim.
Daha önceleri Honda Bora da yaptırmış olduğum bakımlar da gerek musteri memnuniyeti olsun gerek işçilik olsun kat ve kat daha iyi olduğunu gördüm .
Araç i bıraktığım 4 5 saat sonra alacağım i söylediler neyse dedim babam la gitmistik allah tan işimiz yoktu yukarı bekleme salonuna çıktık.
Kahvehane yi andıran bi bekleme salonu vardı ve personeli tamamen ilgisizlik.
Hele bakım sonrası aracın yikanmadigini gördüğümde daha çok canım sıkıldı .
550 tl para bayılıyorum karşılığında da ilgisizlik görüyorum benim gibi mağdur olan yada şikayeti olan arkadaşlar varmı.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2132]efevolkann[/MENTION]

Paylaşım için teşekkürler, Ankaralı arkadaşların işine yarayacaktır, konuyu ilgili bölüme taşıyorum.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
bu arkadaşa aynen katılıyorum. ne bilgilendirme ne de bir ilgi. oraya gitme sebebim boradan daha 140tl daha ucuz teklif vermesiydi. ancak bir daha gitmemek üzere oradan ayrıldım. bunu hondaya da bildirdim. adama soruyorum ne yaptınız , normal bakımlar diyor. şu filtreyi değiştirdiniz mi diyorum. sisteme bakıyor, sonra temiz olduğu için değiştirmemişiz diyor. e bana neden söylemediniz diyorum. bakıyor. şanzuman yağına ne yaptınız diyorum. o da temizmiş diyor. şanzuman yağ çubuğuna bir baktım toz içinde. parmak izi bile yok. allahtan yağı değiştirmişler. Müşteri memuniyeti yönünden hiç memmun kalmadım.

Geri