Egsoz Yardımmm :)

Okan88

0
Aracınız
S.Aleyküm arkadaşlar 2010 civic im var .2 hafta önce warex egsozumu yakalattım ve 200 lira ceza yedim .Ertesi gün söktürüp trafik şubesine giderek arabayı men den sildirdim .benim asıl soracağım şimdi tekrar wareximi aynı aracıma takıp tekrar yakalandığımda araca ve bana ne gibi bir ceza uygularlar.Bazı yerlerde kalıcı menden bahsediliyor ne derece doğrudur ? Hayırlı akşamlar .
IMG_2799.jpg

Aracınız
Arkadasim bence aracin zaten yeterince goz alici warex i sok at, insanlar artik egzoz sesinden araba ne olursa bogggg diyor, sessiz araba alicam diye segment yukselten kisileriz, biraz sessizligin keyfini cikar. Kisisel gorusumdur ;) araban uzaktanda farkediliyo zaten...

Sent from my SM-A500F using Tapatalk

Egsoz yerine simota daha manyikli ve keyifli (sahsi fikrim). alternatif olarak dusunebilirsiniz.

Okan88

0
Aracınız
Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için fikir edindim sağolun :)

Ozzi

0
Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaşlar aracın orta kısmında egsoz borusuna poşet yapışmış. Araç ısınınca acayip dışarıya yanık poşet/naylon kokusu veriyor. falçatayla kazıdım ama tam çıkmıyor. bunu neyle çıkartacağız çözebilecek kimyasal sprey felan varmıdır.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar aracın orta kısmında egsoz borusuna poşet yapışmış. Araç ısınınca acayip dışarıya yanık poşet/naylon kokusu veriyor. falçatayla kazıdım ama tam çıkmıyor. bunu neyle çıkartacağız çözebilecek kimyasal sprey felan varmıdır.

Aklıma zımpara geliyor ama denemek lazım.

Geri