Egsozzzz

Arkadaşlar bugün egsoz kafalarını taktırdımda bir problemim var bilmiyorum problemmi değilmi bi kafayı yandan boru çektik ama boru çekilen yer sıçak üflüyor ve su atıyor normal egsoz kısmı soğuk üflüyor ve su atmıyor
56b840e34226d5ab2334fb74c4805b29.jpg
ec3c5bfbe3704a168b6dfc2072ea1746.jpg
88080a44c83d645d938b375d3b532af8.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Nasıl cesaret edip orjinal sistemi bozupta delerek kaynak yaptırarak boru çektirebiliyorsunuz anlamıyorum bilader. Ha son susturucu bölümünü komple değiştirseniz tamam ama böyle çakma oluyor ve sorun çıkıyor işte neyse hayırlısı olsun inşallah sorun çıkarmaz ve normaldir bitarafın sıcak bitarafın soğuk üflemesi.

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yani ben delmeden onu süs şekilde yapalım dedim egsozcu bunu önerdi sorun çıkıyor derken nasıl bir sorun çıkıyor

Yani çalışan orjinal bi sistemi kafana göre değiştirmek illaki bi sorun çıkartır diye düşünüyorum. Bu konuyla ilgili ise kendin söyledin bi taraf sıcak orjinal egsoz soğuk üflüyor su atıyor diye ve sanada garip geldi tabi ve şimdi normalmi bu bilemiyoruz. Yaptırdığın egsozcuya gidip sorsan kesinlikle normal abi bu böyle der geçer, eminim buna.

Bi tarafın sıçak üflemesi ve su gelmesi egsoz kutusunun gerisinden hat çekildiği için susturucu kısmının olmaması diye düşünüyorum [MENTION=6841]Vlllknobz[/MENTION]

Sen öyle diyorsan öyledir herelde bilmediğim konuda bişey diyemem. Ama dışarda görüntü çok güzel olmuş güle güle kullan Allah kaza bela vermesin kimseye

Bir kaç test yaptım ve sonuç şu belli bir kullanımdan sonra 2 tarafta sıçak oluyo su atma kesiliyor sadece ilk çalıştığında ve bellir rolantide bunu yapıyor aslında sol tarafa yapılan sos susturucu iptal etmekle aynı orta susturucu ile son susturucunun arasında boru çünki bende işciliği filan beğen mediğim meşhur herkesin konuştuğu maslakta egsozcu ismail varmış ona gidecem düzgün bir şey yapması için araştırmadan bir tez canlılığımızdan başımıza gelen bu ama bizim esnaf milletimiz gerzek yada bana öyleleri geliyor işini yapmadan önce kendisini en iyi usta diye över hayatta pazarlık etmem fazla bahşiş bile veririm ama en kötü işcilik bana denk gelir artık şunu öğrendimki pazarlık yapacaksın milletin yerin dibine sokacaksın anca bu işler yürüyor... parayı alana kadar herkes usta

Aracınız
araçta böyle değişiklikler yapmadan önce iyice araştırmak lazım umarım en kısa sürede çözülür

arzemo

0
Hocam me yaptın sen Allah aşkına hiç orijinal egsoz sistemi delinir mi? Kusura bakma ama çok komik olmuş. Orijinal egsoz borusundan kaçak hat çekilmiş. Keşke ek olarak taktirdigin boruyu oraya süs olarak monte ettirseydin. Ordan duman cikmasa da olur. Ses nasıl oldu ki. Bir tuhaf olmuştur eminim. Neyse geçmiş olsun. Allah kaza bela vermesin.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FD6 2010
Bende boru cektirdim ama son susturucudan sonra ya son susturucuyu iptal edip egzoz cikisini verin ya da kaynagi son susturucudan sonra boru cektirin tabi bu benim fikrim siz bilirsiniz sonucta ama bir an once o sistemi degistirin bence bole pek saglikli olmamis

Geri