• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Ekrana fotograf ekleme?

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Katılım
20 Ocak 2014
Mesajlar
15,216
Tepki puanı
2,392
Konum
İzmir
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Katılım
20 Ocak 2014
Mesajlar
15,216
Tepki puanı
2,392
Konum
İzmir
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam duvar kagidi nasil ekliyoruz anlatabilirmisin

F8331 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Verdiğim linkin 18. sayfasında [MENTION=5203]nokiac[/MENTION] arkadaşımız anlatmıştı sanırım bulamadınız mesajı buraya alıntıladım,Öncelikle hayırlı günler arkadaşlar. Bu konu hakkında birkaç arkadaş mesaj attı bende elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim. Fotoğraflarla adım adım nasıl olduğuna gelince;
1)İ-Mid ekranına uygun duvar kağıtlarını aracın hafızasına yüklememiz gerekiyor.Ondan sonra resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.(şöyle bir algı var galiba usb takıp içerisinde ki resimleri direk duvar kağıdı olarak kullanmak istiyorsunuz arkadaşlar aracın beynini bilgisayar gibi düşünmeyin) sırayla olur

2)Aracın hafızasına yüklenen resimleri seçip duvar kağıdı olarak kullanmak.

3)Aracın hafızasına yüklenen resimleri silmek

1.ADIM;
-->Kolçak içerisinde usb takma aparatı var.

(forumdan takip ettiğime göre bazı modellerde yok.Bence Honda Civic'den iyi anlayan oto elektrikçisi bir arkadaş, arabasında bu aparatı olmayanlar için bağlantıyı muhakkak yapabilir. Olmayacak birşey değil yani) İ-Mid ekranına uygun resimleri flash belleğin içerisine yükleyin(klasör içerinde olmasın)
(https://imidwallpapers.com)bu sitede bulabilirsiniz.

-->Aracımızın direksiyonundan "MENU" tuşuna basıyoruz. İ-Mid ekranında ki seçeneklerden "Customise settings"(Ayarları Kişiselleştir)i seçiyoruz;


-->Karşımıza kişisel ayarlar menüsü çıkıyor. "Display setup"(Görüntüleme Ayarı)ı seçiyoruz.


-->usb bağlantısından resimleri gördüğü için "Import wallpaper"(Duvar Kağıdı Alma)ı seçiyoruz.


-->Flash belleğin içerisine 30 a yakın resim yüklemiştim. İstediğiniz resmi seçip aracın hafızasına almanız gerekiyor.(3 adet resim yükleyebiliyorsunuz)
-->Seçtiğim duvar kağıdını kaydetmek için direksiyondan "SOURCE" tuşuna basıyoruz.-->Resimleri aracın hafızasına alıyoruz. Görüldüğü gibi ilk iki resim yüklü şimdi "Image 3"ü seçip 3.resmi yüklüyoruz.


-->Aracımızın hafızasına duvar kağıdını yükledik.
Şimdi gelelim 2.ADIMA;
Aracın hafızasına yüklenen resimleri seçip duvar kağıdı olarak kullanmak.

-->Direksiyondan "MENU"-"Customise settings"-"Display setup"-"Select wallpaper"(Duvar Kağıdı Seç)i seçiyoruz. Daha önce hafızaya yüklediğimiz resimler butonlarda çıkıyor. İstediğinizi seçip işlem tamamlanmış oluyor.
Direksiyondan "MENU" yazan tuşun bir üstünde ki tuşa ard arda bastığınızda duvar kağıdınızı görürsünüz.
Hatamız olduysa affola.. Hayırlı günler dileğiyle.


iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 
Üst