Elazığ 'dan selamlar.

Hakan Uzun

0
Yönetici
Güzel yaklaşım ama benim kızı gorcen trabzon gol gol diyince kendinden geciyo maç izlemeye bayiliyo. Not 8 aylık

Ne guzel ya tam hayalimdeki evlat tipibenim icin trabzonspor hayatimin tumunde buyuk yer tutuyo cogu zaman zarar da veriyo ama et tirnak gibi ne zaman artik bu isten siyrilicam bu kadar fanatik olmucam desem yine bi mac yine bi taraflar ayri ayri oynuyor olmuyo trabzonsporsuz️ o yuzden bize heryer Trabzon

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben kuşaktan kuşağa geçen alışkanlıkları sevmiyorum kendim seçtim kendim sevdim takımımı, eskiden çok fanatiktim futbol oynamışlığımda var ancak artık hiç ilgilenmiyorum sadece tuttuğum takım Fenerbahçe ve bende üzülüyorum deyip bir tartışma başlatmak istemiyorum çünkü buda boş bir tartışma olur. iyisi mi herkes herkesin tuttuğu takıma saygı duysun...

Hakan Uzun

0
Yönetici
Ben kuşaktan kuşağa geçen alışkanlıkları sevmiyorum kendim seçtim kendim sevdim takımımı, eskiden çok fanatiktim futbol oynamışlığımda var ancak artık hiç ilgilenmiyorum sadece tuttuğum takım Fenerbahçe ve bende üzülüyorum deyip bir tartışma başlatmak istemiyorum çünkü buda boş bir tartışma olur. iyisi mi herkes herkesin tuttuğu takıma saygı duysun...

Respect

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Aracınız
Hoş geldiniz keyifli forumlar. Bu arada en son fener trabzon derbisinde tabiki trabzonluydum kardeş takim :))

Tapatalk....

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Hoş geldiniz. Keyifli forumlar ve kazasız sürüşler.:driver:

Aracınız
Tabi futbol meselesi kişiseldir, saygı duyulması gereken bir tercih. 8 aylık fanatiğe kocaman bir Maşallah diyorum, Allah analı babalı büyütsün inşallah :)

Geri