Civic FC5 Elazığda Civic Fc5 yangını.

Aracınız
Civic FC5 2019
Abi yanlis hatirlamiyorsam Almanlarin bir sozu var hep kullanirlar "biz malin ucuzunu kullanacak kadar zengin degiliz" ozellikle elktronik aksam icerin hic bir urunun bugune kadar yan sanayisini almadim herzaman garantisine ve orjinal olmasina baktim. Herkse de nacizane tavsiyem "al malim iyisini cekme gaygisini:)" arkadasada gecmis olsun ins. Kaskosu vardir..

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam güvenlik protokollerini takip ediyorlar. O noktada insiyatif almayi kimse isyemez. Bunun olasi kotu sonuclarina da kimse katlanmak istemez.

Elestiriken her yonuyle dusunmekte fayda var :)
Bu itfayeciler de bir tuaf, araba yanmıs olabilir ama kaputu acıp su sıkmak ne cıkar aküyü yazık günah beyini para onun. Arka bagaja su sıkmak sonra, emin olun o gazı coktan bosaltmıstır o asırı ısıda guvenli bir sekilde mekanik olarak bosaltıyor gazı patlamayı engellemek icin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Abi yanlis hatirlamiyorsam Almanlarin bir sozu var hep kullanirlar "biz malin ucuzunu kullanacak kadar zengin degiliz" ozellikle elktronik aksam icerin hic bir urunun bugune kadar yan sanayisini almadim herzaman garantisine ve orjinal olmasina baktim. Herkse de nacizane tavsiyem "al malim iyisini cekme gaygisini:)" arkadasada gecmis olsun ins. Kaskosu vardir..

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
yahudilerin lafıdır.

Sahibine sordum sonrdan takilan elektronik parcalar sis far vs mevcutmus. Malesef bazi elektronikciler hic olup olmadik yerlerden elektrik aliyorlar isleri kisa sursun diye birde bunlari sagliksiz yakitimsiz bir baglanti ile yapiyorlar. Araclara orjinal olmayan hicbir elektronik parca takilmamli. Uzun bir sure sonra dahi titresimle vs oksitlenmeyle bozulup kisa devrelere sebep oluyorlar. Yangin direksyonun altindan basladi diyor arac sahibi. Tamda elektronikcilerin sevdigi elektrik alma bolgesi ... Neyseki can kaybi yok Allah esirgesin

Aksesuarlar kesinlikle tehlikeli, ozellikle ledler.

Aksesuar grubuna giren kayit kamerasi aldim. Yaptigim ilk is, ara baglantilari fuse tap ile yapmak oldu.

Eski aracimda basima gelmisti. Arkadas elektrik kablo eklerini izole bant ile baglamis. Bir gun baktim, aracin ana sigortalarindan biri atmis, kontagi actigimda gosterge lambalari bile yanmiyordu. Bir baktik, izole bantlardan biri ayrilmis.
O yuzden sonradan eklenen baglantilari uygun soketlerle yapmak hayati derecede onemli.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Aracınız
Civic FC5 2017
Araç %90 modifiyeli. Lpg ile ilgisi olduğunu sanmıyorum. Arabaları Pavyon gibi yapıp geziyorlar. Her yerden ışıklar fışkırıyor. Zevk'te yok insanlarda. Merdiven altı yerlerde ucuz işçilik sonuç bu.

Aracınız
Civic FC5 2019
motorla şanzıman sağlam kalmış 200bin eder bu hali, bi 6 ay beklerse 300 bile edebilir parçaları.

oto elektrikçilerine güvenmeyin ben bi kere benim rahmetli arabaya merkezi kilit taktırmıştım. yolda giderken beyni ayağıma düştü frenin altına kaçıyordu neredeyse. adam onu bile sabitlememiş.
kablo kesiti nedir ne iş yarar bilmezler, herhangi bir yerden 12 voltu bulur çiviyi saplar 10 tur bant sarar bırakır. arabanın ecu girişinden bile elektrik alan tipler var.

Aracınız
Civic FC5 2020
Led ampuller çok ısınır hep tehlikeli gelir bana ledler. Soğutmalı ve kaliteli led olmalı.

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Geri