elegance ekran

mudem

0
s.a arkadaşlar bende bir haftadır araba araştırıyorum en son civic elegance otomatik lpgliye karar verdim ama araştırdığım kadarıyla elegance nin ekranı beğenmiyolar bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
s.a arkadaşlar bende bir haftadır araba araştırıyorum en son civic elegance otomatik lpgliye karar verdim ama araştırdığım kadarıyla elegance nin ekranı beğenmiyolar bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler

Fc5 elegance ekranı bir önceki fb7 kasanın yol bilgisayarı ekranın Fc5 multimedya ekranı olarak entegre edilmiş hali.
Tek takıldığınız konu bu ise, biraz zaman geçsin bir çok marka fc5 için navigasyon üretmeye başlayacaktır sıkılınca değiştirebilirsiniz ;)

mudem

0
elegance ekran

]s.a arkadaşlar bende bir haftadır araba araştırıyorum en son civic elegance otomatik lpgliye karar verdim ama araştırdığım kadarıyla elegance nin ekranı beğenmiyolar bilgi verirseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler

mudem

0
Fc5 elegance ekranı bir önceki fb7 kasanın yol bilgisayarı ekranın Fc5 multimedya ekranı olarak entegre edilmiş hali.
Tek takıldığınız konu bu ise, biraz zaman geçsin bir çok marka fc5 için navigasyon üretmeye başlayacaktır sıkılınca değiştirebilirsiniz ;)

yani şu anda bayide bulunan navigasyona 2500 lira diyolar gerek yokmu sizce

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Honda Go yu mu diyorsunuz?

Bir arkadaş sonradan takılan honda go da navigasyon özelliği olmuyor demişti, eğer gerçekten yok ise başka markalar cyclone navitech necvox vs. gibi markaların üretmesini beklemek bence daha mantıklı.

Aracınız

Eğer exutive donanımda ki gibi çalışacaksa onu ayarlayabiliyorsa tabiki verilir ve vermeyi düşünenler arasındayım ama navigasyon yok ise ve birkaç özelliği daha var onlar devredışı kalacaksa bir lira vermem :) Navigasyonlari başarılı degil diye duydum navitech gibi markaların navigasyonlari daha iyi buna göre diyorlar bende de navitech vardı FB7 de gayet memnundum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri