Elegance mi Executive mi almalıyım?

Aracınız
Beyaz executive bu fiyat farkına alınır satarkende farkı olur mutlaka İst bayilerinde beyaz olabilir

Tapatalk....

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Araç satın alırken Bursa inallar bana en yüksek vermişti. İstanbul bu konuda en uygunu.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rengi boşverin. Executive alın

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim. Evet İstanbul araçları 1000₺ daha uygun söyledi ancak malum sebeblerden dolayı şehir dışına çıkamam o araçlarıda doğal olarak inallara göndermiyorlar. Hali hazırdaki aracımı bu ay içerisinde elden çıkarıp daha doğrusu alıcı bulup inallarda o an ne varsa renk ve donanım olarak onu alacam. Aracı satmam ile almam arası zamanı en aza indirmem gerek. Yine hayırlısı diyip beklemekten ötesi görünmüyor. Gönlüm beyaz exe de. Tekrar fikirleriniz için sağolun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet...
Sonunda Honda civic kullanıcısı olarak aranızdayım.
Bugün 2016 model Honda Civic Executive Gümüş Gri aracımı teslim aldım. Ekstra olarak navigasyon, cam filmi ve köpek balığı anteni eklettim.
Ötv muafiyetinden yararlanarak 57.500 TL araca, 2.300 TL tertibat, proje, tasdik vs gibi kalemlere ödeme yaparak toplamda 59.800 TL mal ettim.

Xperia Z5

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet...
Sonunda Honda civic kullanıcısı olarak aranızdayım.
Bugün 2016 model Honda Civic Executive Gümüş Gri aracımı teslim aldım. Ekstra olarak navigasyon, cam filmi ve köpek balığı anteni eklettim.
Ötv muafiyetinden yararlanarak 57.500 TL araca, 2.300 TL tertibat, proje, tasdik vs gibi kalemlere ödeme yaparak toplamda 59.800 TL mal ettim.

Xperia Z5

hayırlı olsun.. güzel günlerde güle güle kullanmanız dılegıyle

StarGT

0
Aracınız
Merhaba [MENTION=1955]_ercan_[/MENTION]
hafta sonu izmirdeki çamkıran plazaya gidecem senin için sorayım diyecektim ama sen kararını verip almışsın
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.

Teşekkür ederim, hepimiz inşallah kazasız belasız kullanırız. İlk fırsatta üye araçları bölümünde fotoğrafları paylaşacağım.

Xperia Z5

Geri