elegansa sonradan takılan honda go

anil35

0
sipariş ettiğim elegans paket aracıma ekstra olarak honda go taktırdım nasipse cuma günü arabayı teslim alacağım orjinal radyosunu vericekler mi sonuçta ekstra para veriyoruz daha önce elegansa navigasyon taktırmış olan var mı ?

anil35

0
daha önce forum da okumuştum biri fabrika çıkışı tampon değiştirmiş ve onceki tamponuda vermişler

Aracınız
sipariş ettiğim elegans paket aracıma ekstra olarak honda go taktırdım nasipse cuma günü arabayı teslim alacağım orjinal radyosunu vericekler mi sonuçta ekstra para veriyoruz daha önce elegansa navigasyon taktırmış olan var mı ?
Bende aynı şekilde elegance aracıma sıfır alırken honda go navigasyon aldım aracın içindeki eski teyibi bana verdiler bilginiz olsun isteyin.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
elegansa sonradan takılan honda go

Ne kadara taktırdınız hocam ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kskn

0
Aracınız
navigasyon taktıran arkadaşlar sadece navigasyon uygulaması mı yapılıyor yoksa ekranda değişiyor mu? executivedeki ekran çok güzel :)

Geri