Civic FC5 Elektronik el freni

ywzckr

0
Merhabalar aracımın elektronik el freni bir anda çalışmamaya başladı özel servise gösterdim sviç arızalı servise git dediler servise gittim 3 yılı dolmuş 1 bakım dışarıda yapışmış garanti dışı araç fabrikayı arayalım dediler belki kabul edilebilir garantiden diye, el freni tuşunun altında sigara paketi kadar alet arızalı (1882 lira fiyatı) bunun tamirini yapan var mıdır ? Başına gelen varsa yardımcı olabilir misiniz ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Geçmiş olsun.
Eski arabamın beyninde sıkıntı olmuştu. Uzunın araştırmalar sonucu Ankara'da beyin tamircisi bulmuştum halletmişlerdi.
Değiştirmeye gitmeden bir tamir ettirmeyi deneyin bakalım . Nasılsa gözden çıkmış.

ywzckr

0
Geçmiş olsun.
Eski arabamın beyninde sıkıntı olmuştu. Uzunın araştırmalar sonucu Ankara'da beyin tamircisi bulmuştum halletmişlerdi.
Değiştirmeye gitmeden bir tamir ettirmeyi deneyin bakalım . Nasılsa gözden çıkmış.

Ankaradaki yerin telefonu varmı hocam ? Birde kaç güne tamir oluyor ?

ywzckr

0
Mekanik el freninin gözünü seveyim!

Aynen hocam özelde bülent uyar direk sviç arızalıdır dedi fc5lerde oluyor dedi, servis ise ilk defa karşılaşmış gibi davrandı daha sık yaşanan bi sorun sanırım keyfini sürüyoruz ama bilemedim açıkcası. Küçücük parça 1882 ediyorsa arabayı parçalayıp satsak 500 bin eder ikinci elde herhalde.

fx2006

0
Ad Soyad
Ahmet Mehmet
Aracınız
Civic FE1 2021
elektronik tamircisi işinizi görebilir, kayseride bir arakadaşım var airbag, lpg elektronik beyni gibi şeyleri tamir ediyor, iş aslında şöyle genelde soğuk lehimden oluyor araç ısınınca lehimler temassızlaşıyor veya oksitlenme yüzünden geçirgenliği azalıyor çok basit şeylerden olabiliyor 100-200 tl ye tamir edilebilir diye düşünüyorum.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Aynen hocam özelde bülent uyar direk sviç arızalıdır dedi fc5lerde oluyor dedi, servis ise ilk defa karşılaşmış gibi davrandı daha sık yaşanan bi sorun sanırım keyfini sürüyoruz ama bilemedim açıkcası. Küçücük parça 1882 ediyorsa arabayı parçalayıp satsak 500 bin eder ikinci elde herhalde.

Zaten kârlı olduğu için eskiden beri birçok çıkmacı sıfır araç alıp hemen hurdaya çıkarıp parçasını kendi temin eden sigorta şirketlerine parça parça satıyor hocam.

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracınız
Zaten kârlı olduğu için eskiden beri birçok çıkmacı sıfır araç alıp hemen hurdaya çıkarıp parçasını kendi temin eden sigorta şirketlerine parça parça satıyor hocam.
Aynen Hamid Hocam. Şuan Ankara yıldız sanayide birçok sıfır fc5 kızağa kaldırılmış ve parça parça satılıyor. Geçen yıl birisine sıfır jant-lastik takımı temin etmiştik.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
elektronik tamircisi işinizi görebilir, kayseride bir arakadaşım var airbag, lpg elektronik beyni gibi şeyleri tamir ediyor, iş aslında şöyle genelde soğuk lehimden oluyor araç ısınınca lehimler temassızlaşıyor veya oksitlenme yüzünden geçirgenliği azalıyor çok basit şeylerden olabiliyor 100-200 tl ye tamir edilebilir diye düşünüyorum.
ELEKTRONİK EL FRENİ TAMİRİ
Size katılıyorum gönderdiğim linkte basit bir şekilde tamir etmiş elektronik el freninin kartını. tv tamircileri bile tamir edebilir gibi.

Geri