Civic FC5 Elektronik el freni

gunesec

Özel Üye
Aynen Hamid Hocam. Şuan Ankara yıldız sanayide birçok sıfır fc5 kızağa kaldırılmış ve parça parça satılıyor. Geçen yıl birisine sıfır jant-lastik takımı temin etmiştik.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Piyasaya göre nasıl aldınız hocam, çok fark var mıydı? Benim de aklıma geldi o şekilde almak.

Aracınız
Piyasaya göre nasıl aldınız hocam, çok fark var mıydı? Benim de aklıma geldi o şekilde almak.
Yetkiliye göre tabiki uygundu. Misal yetkilide sade 4 janta 10 istenirken, orada sıfır lastikleriyle beraber 6-7' ye alınabiliyor.
Birçok parçada aynı durumda.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar fabrika kabul etti değişimi garantiden, o yuzden baska yere dokundurmadim parca cok kucuk bi parca kabul etmese kesin elektronikcide yaptirirdim. Parca fiyatlari 1.5-2 katina cikmis 1 yilda hersey cok pahali malesef.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Geçmiş olsun hocam. Güvenlik ile ilgili bir hata olduğu için garanti dışı bir aracı ücretsiz onarmışlar diye düşünüyorum. Bu sebeple bir kaza olursa başlarının çok ağıracağını çok iyi biliyorlar.

ywzckr

0
Geçmiş olsun hocam. Güvenlik ile ilgili bir hata olduğu için garanti dışı bir aracı ücretsiz onarmışlar diye düşünüyorum. Bu sebeple bir kaza olursa başlarının çok ağıracağını çok iyi biliyorlar.

Olabilir hocam yada ellerinde 2 adet kalmıştı bu parçadan fabrika da kapatıldığı için eldeki gidecek deyip umursamamış da olabilirler. Ama dediğiniz de olabilir tabi küçücük parçadan 2 bin lira ödeyecektim iyi oldu. Elektronik parçada garanti var ama deride, plastikte sarf malzemede garanti yok sanırım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri