Civic ES7 Elm327 Obd2 (Vtec-2)

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Olabilir ürünün fotoğrafını alabilir miyim sizden birde bu 1 ay sonra bozulur diyen var tek kullanımlık diyen var sizce doğru mu?
Allahallah kaç tane Obd alıp kullanmışlar? Şehir efsaneleri. Ben önce Bluetooth olandan aldım. Sonra Wifi özellikli olandan aldım. Senelerdir kullanıyorum. Hala ikiside tıkır tıkır çalışıyor!

Aracınız
Civic ES7 2002
Allahallah kaç tane Obd alıp kullanmışlar? Şehir efsaneleri. Ben önce Bluetooth olandan aldım. Sonra Wifi özellikli olandan aldım. Senelerdir kullanıyorum. Hala ikiside tıkır tıkır çalışıyor!
2.1 olanları bluetooth 1.5 olan hem wifi hem de bluetoothlu direk 1.5 olanı aldım

Aracınız
Civic ES7 2002
birde ahmet abi kapı altı logo yapmayı düşüyorum sence nasıl olur bana yakın bir yerde var bir problem çıkartır mı bana ilerleyen zamanlarda

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
birde ahmet abi kapı altı logo yapmayı düşüyorum sence nasıl olur bana yakın bir yerde var bir problem çıkartır mı bana ilerleyen zamanlarda
Düzgün bir tesisat çekilirse neden olmasın. Kısa devre yapmasın yeter.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri