Civic FC5 Emniyet Kemeri Konuşarak İkaz

IMG_1368.JPG İyi geceler eco executive aracımda daha önceden konuşarak emniyet kemerinizi takın ikazı veriyordu ,double fabrika ayarlarına çevirdim artık konuşmuyor sesli ikazları Evet olarakda seçtim ama sadece ötwrek ikaz veriyor nasıl çözebilirim ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Resetleme yap sende şu an problemim yok

Birçok kez resetleme fabrika ayarı sıfırlama yaptım ancak düzelme yok aynı şekilde navigasyonda konuşmuyor 1 yıldır düzeltemedim servise gittiğimde ne demek istediğimi bile anlamadılar böyle bir özellik yok denildi radyodan gelmiştir falan dediler

Aracınız
Civic FC5 2019
Birçok kez resetleme fabrika ayarı sıfırlama yaptım ancak düzelme yok aynı şekilde navigasyonda konuşmuyor 1 yıldır düzeltemedim servise gittiğimde ne demek istediğimi bile anlamadılar böyle bir özellik yok denildi radyodan gelmiştir falan dediler

Root yaptın mı cihaza

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Root yaptın mı cihaza

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hayır root yapmadım olduğu gibi orjinal haliyle ancak düzeltildi sorun başka bir servise götürdüm ne yaptılarsa sistemi yeniden mi kurdular artık bilmiyorum düzeldi (yeniden başlatma, fabrika ayarlarına döndürme dışında bir işlem yapıldı)

Aracınız
Hayır root yapmadım olduğu gibi orjinal haliyle ancak düzeltildi sorun başka bir servise götürdüm ne yaptılarsa sistemi yeniden mi kurdular artık bilmiyorum düzeldi (yeniden başlatma, fabrika ayarlarına döndürme dışında bir işlem yapıldı)

Hocam ben de fabrika ayarlarına döndürdüm kemer konuşarak uyarı gitti, ne yapmalıyım. Siz nasıl çözdünüz. Hangi servis yardımcı oldu.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bu konuya yazı yazan Honda kullanıcıları ne kadar düzgün insanlar :) başka yerde olsa emniyet kemer uyarısını kaldıralım, kemer tokasına başka bir şey takalım da ötmesin kemer takmadan yolculuk edelim bu uyarıyı nasıl yok ederiz gibi şeyler sorulur, ama burada tam tersi oluyor.

Multimedya açma kapama düğmesine 8-10 saniye basınca cihazı yeniden başlatıyordu normalde kontak kapanınca o cihaz kapanmıyor standby da kalıyor, benim dediim gibi 8-10 saniye açma kapaya düğmesine basıp restart çekere o şekilde de denenebilir sesli uyarı düzelebilir. Fabrika ayarlarına döndürmekten daha başka bir yöntemdir bu.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Bu konuya yazı yazan Honda kullanıcıları ne kadar düzgün insanlar :) başka yerde olsa emniyet kemer uyarısını kaldıralım, kemer tokasına başka bir şey takalım da ötmesin kemer takmadan yolculuk edelim bu uyarıyı nasıl yok ederiz gibi şeyler sorulur, ama burada tam tersi oluyor.

Multimedya açma kapama düğmesine 8-10 saniye basınca cihazı yeniden başlatıyordu normalde kontak kapanınca o cihaz kapanmıyor standby da kalıyor, benim dediim gibi 8-10 saniye açma kapaya düğmesine basıp restart çekere o şekilde de denenebilir sesli uyarı düzelebilir. Fabrika ayarlarına döndürmekten daha başka bir yöntemdir bu.
Ben tebrik ediyorum. Tam olması gerektiği gibi. Hep kötüye örnek değil ya birazda güzele örnek olalım. :)

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Teo16

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Kemer konuşma uyarısı ve bip sesleri, Telefon ile aramada aranacak kişinin ismini söylüyorduk , bende de yok , ne yapmalıyım. Siz nasıl çözdünüz. Hangi servis yardımcı oldu.

Aracınız
Civic FC5 2020
Kemer konuşma uyarısı ve bip sesleri, Telefon ile aramada aranacak kişinin ismini söylüyorduk , bende de yok , ne yapmalıyım. Siz nasıl çözdünüz. Hangi servis yardımcı oldu.
Hack, root işlemi yaptınız mı hiç??
Bu arada sesli isim ile arama işlemini iphone ile mi yapıyordunuz merak ettim bilmiyordum??

Mate 20 pro cihazımdan gönderildi

Geri