Emulator Sorunu

Merhaba Arkadaşlar bugun yaşadığım bir sorun var. Böyle bir sorun yaşayan varsa acil yazsın.

Aracıma gecen hafta serviste emulator taktırdım. Bu süre zarfında benzin göstergem düşmedi ancak gaz bitti 20 TL aldım 50 km olmadan biip dedi LPG bitti. Sonrasında aracı kullanmadım. Bugün aracı çalıştırdım LPG tuşuna bastım 1 diş LPG var gözüküyor. Bu emulatorün böyle bir sorun çıkaracağını hiç düşünmedim yarın servise gideceğim. Ayrıca aracımda BRC var.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ynt: Emulator Sorunu

Emülatörle ilgisi yoktur. Simit tanklarda lpg göstergesi sapıtabiliyor. bazen benzer sorunlar bendede oluyor. Şamandrayla alakalıdır.

Bende de bazen tek yanıyor alayım diyorum akşam iki lamba yanar vaziyete geliyor. Emülatörden değil. Sıkıntı yola devam :)

Pazartesi gününe randevu aldım servisten dediğiniz gibi lpg yi bitir gel şamandıraya bakalım dediler.

İnş. ciddi bir durum yoktur. buradan gelişmeleri yazıyor olacağım.

Ciddi sorun yok. Her simit deponun kaderidir o. Yaptırınca bir süre sonra yine olacak. :( alışırsınız. Dolum yaparken aşırı dolum yaptırmayın. Pompacılar hesabı düzlemek için habire basarlar. Pompada rakam yavaşlamaya başlayınca dolumu kestirin.

Bugun servise bu sorun için gitti şamandra kontrolü kalibradyon ayarları vs yapıldı. Depoyu fulleyip deneme yapacağım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri