En yeni Hondacı:)

Adaşım hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Demekki mehmetler yaş 34 olunca honda alıyor :)

Adaşım hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. Demekki mehmetler yaş 34 olunca honda alıyor :)

Teşekkürler..geçen sene toyota yı alırken de aklımda honda vardı aslında ama nasip bu zamanaymış :)

ama en sıkıntı çektiğim arabam en son kullandığım 2011 astra classic 3 idi.. bugün teslim ettim bayiye rahatladım :D

Aracımı bugün teslim aldım.

Dayanamadım izlenimlerimi yazmak istedim :)

-- Sürekli dizel araç kullanmamdan kaynaklı olabilir ama araç aşırı derecede sessiz geldi bana ( arabadaki tek ses elimin direksiyona sürtme sesi )

-- Konfor düzeyi çok yüksek seviyede,.Klima ve diğer ayarlar çok kolay tasarlanmış..elimi uzattığımda her ayara direkt erişebiliyorum

-- Direksiyon hafifliği çok dengeli ve yüksek derecede hassas..her tepkiye mutlaka anlamlı bir cevap bulabildim..İnsanı yıpratmayan bir direksiyon cevabı var

-- Veeeeee eski arabamı satıp honda almama sebep olan "otomatik vites geçiş performansı" ... Opel Astra 1.3CDTI kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki şimdiye kadar araba sürmemişim ben
.At arabası kullanmışım.Honda vites geçişlerini hiç hissetmedim..Hiç sarsılmadım..itekleme - sarkma yaşamadım..

KISACASI:

Honda gerçekten anlatıldığı gibiymiş..Hatta anlatıldığından daha konforlu-sessiz ve rahat bir arabaymış...:)

Aracınız
Aracımı bugün teslim aldım.

Dayanamadım izlenimlerimi yazmak istedim :)

-- Sürekli dizel araç kullanmamdan kaynaklı olabilir ama araç aşırı derecede sessiz geldi bana ( arabadaki tek ses elimin direksiyona sürtme sesi )

-- Konfor düzeyi çok yüksek seviyede,.Klima ve diğer ayarlar çok kolay tasarlanmış..elimi uzattığımda her ayara direkt erişebiliyorum

-- Direksiyon hafifliği çok dengeli ve yüksek derecede hassas..her tepkiye mutlaka anlamlı bir cevap bulabildim..İnsanı yıpratmayan bir direksiyon cevabı var

-- Veeeeee eski arabamı satıp honda almama sebep olan "otomatik vites geçiş performansı" ... Opel Astra 1.3CDTI kullanmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki şimdiye kadar araba sürmemişim ben
.At arabası kullanmışım.Honda vites geçişlerini hiç hissetmedim..Hiç sarsılmadım..itekleme - sarkma yaşamadım..

KISACASI:

Honda gerçekten anlatıldığı gibiymiş..Hatta anlatıldığından daha konforlu-sessiz ve rahat bir arabaymış...:)

Ben de dün teslim aldım, deli gibi kar yağıyor ama dün yaklaşık 200 km yaptım...
Aynı duygulara sahibiz, gerçekten Honda bu övgüyü hak ediyor.
İyi günlerde kullanın...

Ch.

Ikinize de Allah kaza bela vermesin. Honda herzaman keyifle kullanacaginiz haddini iyi bilen bir aractir. Haddini bilmekten kastim dur bu viraja bu hizla girersen zor donersini hissedersin veya ee bas biraz burada da bu hizla mi gidiliri en iyi bu aracta anlarsin. Hatta ilk kullananlar ya yol tutusu kotu biraz falan der. Oysaki rayda gidio hissi veren bi çok arabada oh be ucuz atlattik dediginiz cok olur. Kisacasi honda kendi halinde adamlarin arabasidir :) birilerine haddini bildirme hissi olanlara da s2000 sunar :) gökyüzünü sevenlere bile jeti vardir :) honda deyip gecmeyin tek basina asimo bile insanliga ne kadar deger veren bir marka oldugunu anlamaya yeter. Allaha emanet olunuz. Allah kaza bela vermesin.

Arkadaşlar araçlarımız hayırlı olsun .Allah kaza bela vermesin. Keyifle kullanın.

Aracınız
Hayırlı olsun kazasız belasiz keyifle kullanin

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

Geri