ep2 kasa hakkında bir kaç soru

rok206

0
Aracınız
bir resim bir soru :)

yuksek hızlarda direksiyon neden sertleşmiyor ?

iki canavar diyelim :)

2.jpg

Aracınız
Bu soruyu arkadasım oto şov da yetkiliye sordu ve adam anlayamayacagimiz derecede teknik bir cevap verdi. Tamam dedik gittik sonra onunda bilmediği kanısına vardık :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

rok206

0
Aracınız

rok206

0
Aracınız
Bende 205/45/17 Falken ziex ze912 var ben memnunum 17bin km'dir kullanıyorum fakat sert lastik istemiyorum dediniz gibi algıladım o yüzden yazmamıştım. Lastik sert fakat yol tutuşu, fren mesafesi, ses açısından çok iyi. Önceden 195/60/15 michelin energysaver vardı. Ses açısından fark yok, yol tutuş çok daha iyi. Fakat michelin konforu biraz daha iyiydi, gerçi bunda jant boyutunun da etkisi var. Eğer sertliği önemli değil derseniz falkeni öneririm. Fiyat/performans açısından başarılı bir lastik.

lastik konusunda çok kararsiz kaldım.şimdi hep pirelli pzero serisi kullandim başka marka bilmiyorum.1250 tl civarina geliyor.siz falken önerdiniz.bu markanin 914 yeni modelini tavsiye ediyorlar sizce ne riske mi girmiş olurum bilmedm bir lastik alarak ? tam olarak yorumlariniz nasıl dır?

rok206

0
Aracınız
Falken 914 serısı lastıklerımızı aldık bugun hayırlısıyla :) jantları halletıkten sonra takıcak bakalım nasıl bır lastık bklıyor bızı yorumlarımı paylascam sızınle.
Bırde arac bıraz fazla yakıyor galıba yahu fullemıştım yarım depo gıttı 230km yol yaptı

Aracınız
Falken 914 serısı lastıklerımızı aldık bugun hayırlısıyla :) jantları halletıkten sonra takıcak bakalım nasıl bır lastık bklıyor bızı yorumlarımı paylascam sızınle.
Bırde arac bıraz fazla yakıyor galıba yahu ������ fullemıştım yarım depo gıttı 230km yol yaptı

Hocam lastikler hayırlı olsun. Araba biraz değil bayağı yakıyor :)

Geri