Eps ikaz lambası yanıyor

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar dün yolda giderken lastik patladı. Lastiğe bakmak için sağ çektim indim. Lastiği değiştirdim eps ikaz ışığını yaktı bana. Sonra işletmeyi çıkartıp Yen’i lastik taktım yine hala ikaz ışığı sönmüyor sizce nedendir ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

c427d1dbf8e860f49278facaa3bbb954.jpg

Hocam bu Işık’lar yanıyor lastik basınç ikazı kalibre edemiyor ikaz başlatılamadı diyor

lastik basınç ikazı yanıyorsa lastik hava basıçlarınızı 34.5 tan fazladır yada azdır kontrol ettirin.

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar dün yolda giderken lastik patladı. Lastiğe bakmak için sağ çektim indim. Lastiği değiştirdim eps ikaz ışığını yaktı bana. Sonra işletmeyi çıkartıp Yen’i lastik taktım yine hala ikaz ışığı sönmüyor sizce nedendir ?

Merhaba, taktığınız lastik aynı tipte mi yoksa hondanın verdiği ince servis lastiği mi? Bir de sizin ekranda yanan arıza ışıkları genelde akü kaynaklı yanan güç grup arıza ışıkları. Akünün eksi kutup başını 10 anahtar ile çıkarıp 10-15 sn sonra tekrar takın. Arıza ışıklarınız tekrar yanıyor ise profosyonel destek almanız gerekecektir.

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhaba, taktığınız lastik aynı tipte mi yoksa hondanın verdiği ince servis lastiği mi? Bir de sizin ekranda yanan arıza ışıkları genelde akü kaynaklı yanan güç grup arıza ışıkları. Akünün eksi kutup başını 10 anahtar ile çıkarıp 10-15 sn sonra tekrar takın. Arıza ışıklarınız tekrar yanıyor ise profosyonel destek almanız gerekecektir.

Lastik üstündekinin aynısı. Araçla bi 20 km gittikten sonra Işık’lar kendiliğinden söndü. Sonra yanmadı.

Geri