Eşim için Araç Tavsiyesi

Arkadaşlar selamlar ,

Ben 2020 civic kullanıyorum ama hanım İçin büyük kalıyor zorlanıyor. B segmenti az yakan senede 1-2 sefer uzun yolda bizi yormayacak araç tavsiyesi rica ediyorum sizlerden..

Corsa mı i20 mi veya başka marka ne olabilir ? Benzinli otomatik ama az yakan :) tüketimi en az olan hangisidir B segmentte tavsiye ? Model 2020 fiyat aralıgım 500-550 bin TL

Yardımlarınızı bekliyorum :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar selamlar ,

Ben 2020 civic kullanıyorum ama hanım İçin büyük kalıyor zorlanıyor. B segmenti az yakan senede 1-2 sefer uzun yolda bizi yormayacak araç tavsiyesi rica ediyorum sizlerden..

Corsa mı i20 mi veya başka marka ne olabilir ? Benzinli otomatik ama az yakan :) tüketimi en az olan hangisidir B segmentte tavsiye ? Model 2020 fiyat aralıgım 500-550 bin TL

Merhaba hocam, ben de aynı sebepler e ihtiyaçlardan dolayı araştırdım,inceledim, i20 de karar kıldım ve aldım. Keyifli bir araç. Tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FC5 2019
Dizel otm. Clio 4 diyorum başka bisiy demiyorum. Capturda uyar. Tabi imkan varsa

Redmi Note 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar selamlar ,

Bir ay önce Ankara'dan bir arkadaşım bulunduğum muhitten İ20 araç beğenmişti. Eşine alacakmış. Elbette aracı görmem için beni aradı. Eğer beğenirsem gelip alıcam demişti. Arkadaşım araçlardan hiç anlamaz. Araç İ20 mpı 1.4 benzinli Atiker grand lpg sistemi vardı. 55.000 km. Elite panaroma makyajlı otomatik idi. Araçta boya değişen tramer yoktu. Sürüş testi yaptım. Hoşuma gitti. Vites geçişleri çok güzel hiç hissettirmiyor. Motor gayet sessiz. Fren, süspansiyon, direksiyon kullanımı gayet kolay ve rahat. Hyundai garanti süresi 5 yıl veya 100.000 kilometre. Belirttiğiniz miktarda güzel bir araç bulursunuz diye düşünüyorum. Arkadaşım geldi aracı oda sürdü. Sürüş sonrası kendi aracını eşine verip kendisi İ20 kullanmayı bile düşünür oldu. Kendi aracı ise otomatik Toyota idi.
Hyundai formunda devamlı İ20 kullananların yorumlarınada bakmanızı öneririm.

Bir ay önce Ankara'dan bir arkadaşım bulunduğum muhitten İ20 araç beğenmişti. Eşine alacakmış. Elbette aracı görmem için beni aradı. Eğer beğenirsem gelip alıcam demişti. Arkadaşım araçlardan hiç anlamaz. Araç İ20 mpı 1.4 benzinli Atiker grand lpg sistemi vardı. 55.000 km. Elite panaroma makyajlı otomatik idi. Araçta boya değişen tramer yoktu. Sürüş testi yaptım. Hoşuma gitti. Vites geçişleri çok güzel hiç hissettirmiyor. Motor gayet sessiz. Fren, süspansiyon, direksiyon kullanımı gayet kolay ve rahat. Hyundai garanti süresi 5 yıl veya 100.000 kilometre. Belirttiğiniz miktarda güzel bir araç bulursunuz diye düşünüyorum. Arkadaşım geldi aracı oda sürdü. Sürüş sonrası kendi aracını eşine verip kendisi İ20 kullanmayı bile düşünür oldu. Kendi aracı ise otomatik Toyota idi.
Hyundai formunda devamlı İ20 kullananların yorumlarınada bakmanızı öneririm.

İlginiz için çok teşekkür ederim çok detaylı bilgilendirme olmuş. 2kişi i20 dedi şuan

gunesec

Özel Üye
Yakıt konusunda memnun musunuz ? Birde hangi modeli aldınız 1.4 mü nedir ?

2017 model,elite smart panoramik tavanlı.1.4mpi motor.80bin km de. Çok keyif alıyorum ben, prins LPG taktırdım. Yakıt için daha yorum yapamayacağım,daha bir ay oldu. Motor,sürüş vs çok sessiz. Işıklarda stop etmiş gibi,hiç ses yok. Eşime diye aldık ama ben daha çok kullanıyorum. İç mekan,sınıfına göre çok ferah. Donanımı da çok yeterli. Yedek parça uygun. Çok sorun çıkaran bir marka değil zaten.Sakin kullanım yaptığım için performansı bana yetiyor. Listeye kesinlikle ekleyin.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Merhaba hocam, Opel Corsa Ultimate paket düşünebilirsiniz. Dolu bir paket, 1.2 turbo motor gayet iyi. Geçen ay test sürüşü yapmıştım. İkinci elini dediğiniz fiyatın altına rahatlıkla alabilirsiniz.

Aracınız
Civic FC5 2020
Kesinlikle clio 4 dizel otomatik almanızı tavsiye ederim. Eşim için aldım sorunsuz biniyor. Clio 5 lerde çok iyi 1.0 turbo motor bakmanızı tavsiye ederim. İ20 yakıtı biraz üzebilir, 1.4 motor 8.5- 9 litreddn aşşağı yakmaz.

Geri