Etek altına komple çimento bulaşmış

Aracınız
Gaz yağı ve sıva çözücü. En orjinal fikirler bunlar oldu sanırım. Şöyle bir durum var aracı her yıkadığımda çimento lekeleri hafif hafif azalıyor :) Şuan %70i çıktı diyebilirim. Kapı altları nerdeyse tamamen çıktı. Kalan %30 çamurlukların içindeki halıda ve jantlarda. Bir iki aya onlardan da kendiliğinden kurtulurum sanırım :))

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wd 40 deneyebilirsiniz bu ürünle sonuç almadığım hiç bir durum yok diyebilirim leke yağ kir pas eminim sizin aracınızdaki durum içinde çözüm sağlayacaktır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Gaz yağı ve sıva çözücü. En orjinal fikirler bunlar oldu sanırım. Şöyle bir durum var aracı her yıkadığımda çimento lekeleri hafif hafif azalıyor :) Şuan %70i çıktı diyebilirim. Kapı altları nerdeyse tamamen çıktı. Kalan %30 çamurlukların içindeki halıda ve jantlarda. Bir iki aya onlardan da kendiliğinden kurtulurum sanırım :))

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sıva çözücü boyaya zarar vermesin hocam?

Sana yağı sür çimento olan yerlere ve aracı güneşe koy beklet. Çıkaracağını umut ediyorum. Daha önce eski aracıma zift bulaşmıştı. Sana yağı ile halletmiştim ovalamadım bile :D boyaya zarar vermez sanırım biraz toz toplar.

Geri