Euro lock bijon kilit nereden bulabilirim ?

Eu8

0
Merhaba

İnternetten arama ile Türkiyede kim satar bulamadım ama çevrenizde görmüş olabilir misiniz satan yer var mıdır ?diye sormak istedim..

Ürünü özelliği normal bionlardan birini üzerine takılarak bijonu ulaşılmaz kılıyor bu sayede jant hırsızlıklarının önüne geçilebiliyor.. kilitli/şifreli bijonlardaki sorunlar olmayacağından iyi olabiir ?( deforme olup açılamama vs )

http://www.ecstuning.com/News/Euro_Lock_Wheel_Locks/

Aracınız
Ebayda aliexpresden bakabilirsiniz satanlar da oradan getiriyor genelde

(Tapatalk Bazen Canimi Sıkmıyor deilsin.:)))

Aracınız
Değişik bir şey pek bir şey bulamadim.Bununda şifresi kaybolunca ayni hesap olmaz mi

Son düzenleme:

Eu8

0
Bunda hoşuma giden aracın orijinal bijonlarını kullanıyorsunuz güvenlik anlamında bu önemli..çünkü sahibindende satılan renkli 20 lik bijonlar aliminyum alaşımmış. nasıl güvenebilirsiniz ki ?..yeri geliyor 1.5ton ağırlık 4 vida üstüne kalıyor....Bu üründe bijonun üstüne geçirip kilitliyorsunuz ve iki anahtardan birini araçta diğerini evde saklamanız öneriliyor..
Satan yer bulamadım ama daha önce yurtdışı alım yapmadım .Gümrüğe takılma olur mu vs bilemiyorum..

Değişik bir şey pek bir şey bulamadim.Bununda şifresi kaybolunca ayni hesap olmaz mi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Renkli bijon ben kullandım da görüntü olarak güzel fakat yakın zamanda solma yapıyor. Kilitli olanı ebayde bulabilirsiniz, 100$ üzeri vergiye tabi tutuluyor fakat bunun altı gümrüğe takılmaz. Satıcıyla irtibata geçip daha düşük bir miktar yazdırabilirsiniz. Onlar zaten alışık söylemeden bile düşük miktar yazıyorlar :)

Renkli bijonu sökerken ortadan sıyırıp kopma ihtimali var, benim bijonları sökerken 2 tanesi göbekten koptu baya uğraştırdı bizi.

Geri