Ev alacağım için fc5 aracımı satacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ufis

0
Aracınız
satan sensin kardeşim kimseye eleştiri düşmez ürün senin ister zararına satarsın ister fazlasına serbest piyasa isteyen alsın isteyen almasın
bu arada finansla uğraşan biri olarak dolar birmiktar düştü fakat faizler %24 e yükseldi bunun karşılıgı aldıgınız kredi miktarının 36 ay karşılıgı yüzde yüz faizdir
ve bu dolar cıktığı tepe noktasına mutlaka geri döner. özellikle bu günlerde
saygılar

Unutmamanız gereken bir konuda var; fiyatı piyasa belirler. İstenilen bedeli piyasayı göz önünde bulundurarak değerlendirmek lazım.
Ayrıca, extralara harcanan paralarıda direk değer olarak katmamak lazım, size hoş gelen birşey başkasına extradan yük olarak gelebilir.

Eğer ben alıcı olsam yapacağım ilk iş fiyasa araştırması yapmaktır, yani malum siteden fiyatlara bakmak. Şu an sizin şartlara uyan 3 ilan görünüyor ve fiyatları 108bin ile 115bin arasında değişiyor. 105-110 bin bandında fiyatlarsanız kolayca satılabilir gibi düşünüyorum.

Bunlarda var kardeş

IMG_1287.jpg
IMG_1289.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben vermem o paralara alan alır almayan almaz sıkıntı Yok bu araç Bmw MERCEDES Audi değil 300-500 liralık araba değil ki yaşta 20-30 lira atsın
Yaşta atacağı 7.5 en fazla bende ona göre 15 bin düşüp yazdım

kayhanbozkus

0
Yönetici
Şaka bir yana kaç para yazayım araç sizin olsa idi
- 5 yıl garantili cam filmi serviste yapıldı
- balık sırtı anten serviste takıldı
- Honda yazılı beyaz ışık 4 kapı eşiği serviste takıldı
- orjinal paspasları bagajda duruyor servisten kauçuk paspas alındı
- bagaj havuzu servisten alındı
- kapılar kilitlenince otomatik olarak açık bütün camları kapatan sanrufu kapatan aynaları kapatan modül serviste takıldı.

Bu araç sizin olsa kaç para istersiniz ?

Yapilanlarin piyasada ki fiyata gore dusunursek 1000-1500 civari maliyeti olur. Paspas bagaj havuzu balik sirti hatta kapi esigini bir cok bayii hediye ediyor. Cam filmi en iyisini 500e cam modulunu de en fazla 200e taktirabilirsiniz. Fiyatlari em fazla olarak soyluyorum. 115-120 arasi yazarsaniz daha cabuk satilir diye dusunuyorum. Tabii ki araba sizin ve herkesin mali kendine degerlidir. Malum sitede sizin sartlariniza uyan 12 arac buldum. En yuksek istenilen meblag sizin meblaginiza yakin. Biz sadece fikir veriyoruz sahsim adina soyleyim benim niyetim bu. Dilerim istediginiz karsiligi alirsiniz.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Millet elegance istiyor 105-110 ki haklılarda ederi benim gözümde o iki yaşta atacağı 15 lira hadi taş çatlasın 18 lira 20 lira diyelim ki . Asla 140 bin ken 2017 de trafiğe çıkmış 2017 faturalı araç Honda araç 35 lira düşük olsun.
Fd7 ye 90-100 istenirken fd6 ya 2011-2012 sine 70 istenirken .
2016 - 2017 fc5 13.000 km de 105-110 az gibi .
Temizleri tabi bu civarlarda bu arada bu fiyatı ben yetkili iyi bir servise sorarak yazdım

Yapilanlarin piyasada ki fiyata gore dusunursek 1000-1500 civari maliyeti olur. Paspas bagaj havuzu balik sirti hatta kapi esigini bir cok bayii hediye ediyor. Cam filmi en iyisini 500e cam modulunu de en fazla 200e taktirabilirsiniz. Fiyatlari em fazla olarak soyluyorum. 115-120 arasi yazarsaniz daha cabuk satilir diye dusunuyorum. Tabii ki araba sizin ve herkesin mali kendine degerlidir. Malum sitede sizin sartlariniza uyan 12 arac buldum. En yuksek istenilen meblag sizin meblaginiza yakin. Biz sadece fikir veriyoruz sahsim adina soyleyim benim niyetim bu. Dilerim istediginiz karsiligi alirsiniz.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Kardeş önemli değil ne demek fikirleriniz için teşekkür ederim. Ama bir konuda sana katılmıyorum cam sanruf ayna kapama modülü bence bi sorun ne kadar serviste 200 olma olanağı yok gibi

ywzckr

0
Millet elegance istiyor 105-110 ki haklılarda ederi benim gözümde o iki yaşta atacağı 15 lira hadi taş çatlasın 18 lira 20 lira diyelim ki . Asla 140 bin ken 2017 de trafiğe çıkmış 2017 faturalı araç Honda araç 35 lira düşük olsun.
Fd7 ye 90-100 istenirken fd6 ya 2011-2012 sine 70 istenirken .
2016 - 2017 fc5 13.000 km de 105-110 az gibi .
Temizleri tabi bu civarlarda bu arada bu fiyatı ben yetkili iyi bir servise sorarak yazdım

Hocam ben size karsitlik olsun diye değil evi de alabilin diye satilabilicek fiyat araligini da belirttim.
Dolarla alinan ulkelerde satis oranlari nasil ona da bir bakalim istersenIMG_8280.jpg
Yani 23 bin dolara satilan 6 bin dolar geri gelmis sadece bir yilda. Kiyas yaptiginiz para birimi dolar ama bizim ulkenin sartlarina gore kiyas yapmak yanlis olur.
Burda mal senin istedigin fiyata satarsin tabiki elestiri degil yapici konusalim.
Demir kg fiyatinin 2-3 den 5 e arttigini dusunursek almayi dusundugun ev %50 artarken 2019da 140 a anca satacaksin arabayi ve evi almak icin odemen gereken matrah daha da artacak bu yonden de bakman gerekir yaptigin hesaba gore.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Kardeş önemli değil ne demek fikirleriniz için teşekkür ederim. Ama bir konuda sana katılmıyorum cam sanruf ayna kapama modülü bence bi sorun ne kadar serviste 200 olma olanağı yok gibi

Serviste neden taktirayim ki burda kendi uygulayan bile var :) yanlis hatirlamiyorsam 150-200 lira arasi bir fiyati var o modulun.

ES7 - FB7 - FC5

#06AFM316

Hocam ben size karsitlik olsun diye değil evi de alabilin diye satilabilicek fiyat araligini da belirttim.
Dolarla alinan ulkelerde satis oranlari nasil ona da bir bakalim istersenEkli dosyayı görüntüle 7883
Yani 23 bin dolara satilan 6 bin dolar geri gelmis sadece bir yilda. Kiyas yaptiginiz para birimi dolar ama bizim ulkenin sartlarina gore kiyas yapmak yanlis olur.
Burda mal senin istedigin fiyata satarsin tabiki elestiri degil yapici konusalim.
Demir kg fiyatinin 2-3 den 5 e arttigini dusunursek almayi dusundugun ev %50 artarken 2019da 140 a anca satacaksin arabayi ve evi almak icin odemen gereken matrah daha da artacak bu yonden de bakman gerekir yaptigin hesaba gore.

Bu yurt Dışı araçlarının fiyatlarına ülkemin güzel KDV ve ötv sini koyunca ben sanki ucuz bile istiyorum gibi geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri