Fabrikasyon lpg dolum kapağı sorunu

Aracınız
Aracım 2015 fabrikasyon lpg li.Lpg dolum kapağıyla benzin kapağı çok yakın olduğu için benzin kapağını çıkarmadan lpg kapağı yerinden çıkmıyor,ikisi üst üste geliyor,her seferinde gaz almak için benzin dolum kapağınıda yerinden çıkarmak gerekiyor bu durum sizde de böyle mi?Servis fabrika çıkışlı araçlarda böyle olduğunu söylüyor ban çok mantıksız geldi.

Aracınız
Benim aracımda da lpg dolum yeri benzin dolum yerinin altında ama bölye bişey hiç olmadı muhtemelen yanlış montaj yaptılar geçiştiriyorlar

Birincisi fabrika çıkışlı lpgli araç diye birşey yoktur. Tümünün montajı serviste yada brc bayiinde yapılıyor.
İkincisi sizin montaj yapan kişi orayı delerken benzin kapağına yakın delmiş. Benimkinde lpg aparatını kısalttım. Çıkarıp takmıyorum ve benzin yada lpg alırken hiçbirini sökmüyorum.

Aracınız
Son uc dort aydir araclarin lpg montajini fabrika yapiyor,aparat kullanmadan dolum yapiliyor bizim araclarda

Bu konuda eminmisiniz. Bu bilgiyi size kim verdi. 2 ay önce bi brc servisine ayar için gittiğimde içeride en az 15 tane sıfır civic lpg montajı yapıllıyordu. Gözümün önünde Bitenler çekiciyle bayiiye gönderildi. Çekiciyle henüz plakasız sıfır Yeni civic indirildi.
Not: ben araç alırken brc servisine lpg montajı için araç gönderen o honda bayii bana 2 sene öncede fabrikadan montajlı geliyor bizim civicler diye yemin ediyordu. O yüzden çok inanasım yok. Bazı bayilerin ısrarla fabrika montaj yapıyor diye ısrar ettiklerini duymuşluğum var. Birini bende bizzat yaşamıştım.

Son düzenleme:
Aracınız
Lpg tankinin ustunde fabrikada yapildigina dair bilgi var.ruhsattaki lpg sizdirmazliktada kocaelideki fabrikaya en yakin yerdeki bir istasyonda yapildigi yaziyor.

Sefa

0
fabrikasyon lpg dolum kapağı

fabrikasyon lpg dolum kapağı

benim lpg kapağım bu şekilde benzin kapağını çıkarmadan sökülüp takılabiliyor (2015 elegance eco)

Ekli dosyalar

• 20160211_140242.jpg
    20160211_140242.jpg
    97.2 KB · Görüntüleme: 6
  • 20160211_140303.jpg
    20160211_140303.jpg
    95.7 KB · Görüntüleme: 8
Geri