FABRİKASYON LPG HK BİLGİ

Muhtemelen aynı müşteri temsilcisi bugün dezavantaj olarak sunduğu bir çok bilgiyi, fb7 Honda'yı fabrikasyon diye sattıkları zaman avantaj olarak anlatmıştır.
* Yanlışım varsa bilgili arkadaşlar düzeltsin,fabrikasyon LPG dedikleri fb7 ler anlaşmalı BRC bayilerince sonradan montaj değil miydi?

Muhtemelen aynı müşteri temsilcisi bugün dezavantaj olarak sunduğu bir çok bilgiyi, fb7 Honda'yı fabrikasyon diye sattıkları zaman avantaj olarak anlatmıştır.
* Yanlışım varsa bilgili arkadaşlar düzeltsin,fabrikasyon LPG dedikleri fb7 ler anlaşmalı BRC bayilerince sonradan montaj değil miydi?

Hocam eski eski de kaldı eski sistemide bilmiyorum belki dediğiniz gibidir...
Benim ilgilendiğim cümle son nokta olan cümle.
Aracınız Türkiye'de Lpg sıkıntısı veya başka sıkıntı olduğunda oraya buraya yollanmıyacağımız ... Honda yetkili servis hangi ilde olursak cevap vermeleri...
( Başımıza gelmedi /gelebilirde ) mühim olan mutabımızın olacağı .

Merhaba,
Tamamen boş konuşuyor ekran göstergesi dışında hiç bir artısı dezavantajı yok. Ruhsat yenileme dediği 300 -400 tl bir maliyet

Bence reklama yönelik konuşuyor, R16 motor stock haliyle bile 250bin km.lere kadar LPGde pek sorun çıkarmıyor.

Son düzenleme:
Bence reklama yönelik konuşuyor, R16 motor stock haliyle bile 250bin km.lere kadar LPGde pek sorun çıkarmıyor.
Bu tip reklam yapacaklarına eski FD6mda pek hissetmediğim ve “FB7 ve FC5lerde normal” olarak kabul ettikleri 1500 devir civarındaki silkelemeye kesin çözüm üretseler keşke.
Aynen öyle ??

2013-2014 modellerde montaj bayilerce yapılıyordu, 2015te montaj fabrikaya alındı.

Benim fb7 de tekleme sıkıntısı var. Ayağımı gazdan çekincede biraz saçmalıyor gibi. Sonradan 60k da atiker takılmış. Ben aldığımdan beri 10k km yaptım LPG bakımı yaptırmadım. Araç 100k yı geçti bujileri de değiştirmeyi düşünüyorum. Vuruntu da var gibi geliyor subap ayarıda belki istiyordur vuruntu için takozlarada bakılması lazım sanırım, nereden başlasam bilemiyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri