Civic FD6 Falken mi Nokian mı ?

Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaslar tek sorum var, Falken ziex310 mu Nokian wetproof mu ? Aralarında toplamda 200 lira civarı fark var. Cok kararsız kaldım, sizce hangisini tercih etmeliyim ?

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

gunesec

Özel Üye
Peki neden ? Cogu kişi falken diyor ama içimden bir ses Nokian al diyor :)

Günaydın hocam:)
Yanlış yönlendirme yapmak istemem. Sadece kulağıma aşina olan ve lastikçilerimim daha önce bana hiç falken önermemesinden, kıyaslamaları genelde büyük markalar arasında yapılmasından dolayı pek bilmediğim bir lastik.
Bir de bu iki lastiğin hangi serisini alacaksınız, asıl önemli nokta bu. Yazarsanız daha garanti olur. Selamlar

Falken kullandım durma mesafesi kotulesti aracımın o zaman 1.7 dti corsam vardı ve lastikleri sıfır almıştım nokian kullanan 3 arkadaşım var 3 farklı araç çok memnunlar illada nokian diyorlar ve 4 mevsim versiyonu var onu tercih ediyorlar

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Ben HB Sport Plus aracımda Nokian WR A4 kullanıyorum. Kar, ıslak zemin ve kuru zemin performansı çok iyi. Ben çok memnunum tavsiye ederim. Falken hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Hem FC5 aracimin kisliklarinda hemde mevcut Tuscon aracimin yazlik ve kisliklarinda Nokian kullandim kullaniyorum. Memnunum hic sikinti yasamadim. Falken hic kullanmadim. O yuzden yorum yapamiyorum.

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Aracınız
Civic FD6 2006
cuma günü (13.03.2020) nokıan 205/55/16 91H 4 adet aldım.şubat 2020 üretimi ben ilk izlenim olarak beğendim.yol sesi azaldı lastik yumuşak kaliteli.falken bilgim yok.nokian tavsiye ederim

Aracınız
Civic FB7 2013
Nokian wetproof serisi hocam. Butcem iyi olsa zaten i-line2 serisini direkt alırım ama onkadar para vermek istemiyorum..
Günaydın hocam:)
Yanlış yönlendirme yapmak istemem. Sadece kulağıma aşina olan ve lastikçilerimim daha önce bana hiç falken önermemesinden, kıyaslamaları genelde büyük markalar arasında yapılmasından dolayı pek bilmediğim bir lastik.
Bir de bu iki lastiğin hangi serisini alacaksınız, asıl önemli nokta bu. Yazarsanız daha garanti olur. Selamlar

Aracınız
Civic FB7 2013
Kışlıklarımı nokian aldım bu yıl. 3 aydır ortalama -10 kar buz çamurlu yollarda kullanıyorum şu ana kadar çok memnunum.

Geri