Far Fıskiyesi

Merhaba arkadaşlar. 2002 civiv ES nin far fıskiyesinin çıkmasını nasıl temin edebilirim? Benimkinin sağ fıskiyesinin tampon üzerindeki aparatı yok. Sanırım ihtiyaç sahibi biri aldı heralde. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar. 2002 civiv ES nin far fıskiyesinin çıkmasını nasıl temin edebilirim? Benimkinin sağ fıskiyesinin tampon üzerindeki aparatı yok. Sanırım ihtiyaç sahibi biri aldı heralde. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

Hocam 2008 yılın da dediğiniz parça bir kaza sonucu kırılmıştı, hiç bir yerde bulamadım, o zamanlar 65TL ye serviste taktırmıştım.
Çıkmacılar da şansınızı deneyin ama bulunması zor bir parça bilginiz olsun.

Buldunuz mu parçayı
Hocam 2008 yılın da dediğiniz parça bir kaza sonucu kırılmıştı, hiç bir yerde bulamadım, o zamanlar 65TL ye serviste taktırmıştım.
Çıkmacılar da şansınızı deneyin ama bulunması zor bir parça bilginiz olsun.

ASUS_Z012S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1,5 - 2 sene önceydi sanırım tanesine 125 Lira demişlerdi. Ama fıskiyenin hortumu, motoru falan takım halinde satıyoruz demişlerdi. Ben tampon üzerindeki kafaya razıyım. Görüntü olsun bana kâfi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
1,5 - 2 sene önceydi sanırım tanesine 125 Lira demişlerdi. Ama fıskiyenin hortumu, motoru falan takım halinde satıyoruz demişlerdi. Ben tampon üzerindeki kafaya razıyım. Görüntü olsun bana kâfi.

Daha önce mesajımda belirttiğim gibi, bu parçayı tek alarak montaj yaptırmıştım, tampon üzerindeki plastik fiskiye tek olarak satılıyor buna eminim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri