Far yıkama sorunu ve Orjinal Teyp bluetoothu

Aracınız
Merhaba arkadaşlar 2013 fb7 aracımda cam suyu işareti çıktı cam suyuna baktım baya var camada su sıktığımda bi sıkıntı gözükmüyor tek sorun far yıkamada, far yıkamaya bastığım halde çalışmıyor acaba far suyu ayrı bir yerdemi yoksa cam suyuyla aynı yerdenmi alıyor suyu iyice kafam karıştı bazen yıkıyor bazen hiç yıkamıyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Birde civic'in orjinal teybinde bluetooth varmı kitapçığınada bakındım yazıyor ama teypte bulamadım 1. atıcağım resimdeki bende olan teyp 2. de civic teybi 2. olan farklı bir civic modelininmi yoksa başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın hayırlı akşamlar şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

231487376bp2.jpg

hqdefault.jpg

Hakan Uzun

0
Yönetici

Hocam far yikama bi seviyenin altina dusunce calismiyor..camlara su geliyor ama farlari yikamiyor..far yikama motorunun calismasi icin saniyorumki 50% ustu su olmasingerekli (seviyeyi salladim cok olcak yani)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız

2012 ve 2013 modellerin müzik sistemlerinde Bluetooth yok. 2014 den itibaren Bluetooth koydular Araçlara. Bunu iki şekilde anlayabilirsiniz. Birincisi direksiyonda Bluetooth kumanda tuşları, diğeri müzik sistemi üzerinde sol alttaki müzik ve ses işaretli tuşta yazan TEL Yazısı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Biliyorum ordada yazmıyordu olmadığınıda anladım fakat kitapçıkta var yazdığı için kafama takıldı orumunuz için teşekkürler

Aracınız
farlar açık olacak [MENTION=442]Hakan Uzun[/MENTION]uzun abimizin dediği gibi silecek suyu belirli seviyede olmalı ve yükske süratler de açmıyor dıye bılıyorum.
şu an benımde azalmıs silecek suyu yıkamıyor farları :)

Aracınız
Civic FB7 2014
Merhaba arkadaşlar 2013 fb7 aracımda cam suyu işareti çıktı cam suyuna baktım baya var camada su sıktığımda bi sıkıntı gözükmüyor tek sorun far yıkamada, far yıkamaya bastığım halde çalışmıyor acaba far suyu ayrı bir yerdemi yoksa cam suyuyla aynı yerdenmi alıyor suyu iyice kafam karıştı bazen yıkıyor bazen hiç yıkamıyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Birde civic'in orjinal teybinde bluetooth varmı kitapçığınada bakındım yazıyor ama teypte bulamadım 1. atıcağım resimdeki bende olan teyp 2. de civic teybi 2. olan farklı bir civic modelininmi yoksa başınızı ağrıttıysam kusura bakmayın hayırlı akşamlar şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 2150

Ekli dosyayı görüntüle 2151

2.ci resimdeki type kuzey güney amerika modellerinde bulunuyor

Aracınız
Bizdeki yan sanayiye benziyor.

Geri