Far yıkamalar

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Far yıkamanın ayrı bir tuşu var, sileceklerden tamamen bağımsız çalışıyor. Ama çalışması için iki şart var: farın açık olması ve yeterince su bulunması.[/QUOTE]
[MENTION=1306]kara82[/MENTION] farlar açık iken ön cama su sıktığınızda (fb7 için söylüyorum) far yıkamada farlara su sıkıyor . yağmur sensörü pozisyonuna göre değişim oluyor mu hiç dikkat etmedim ama.

kara82

0
Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] otomatik ayarı silecek için, far yıkama sadece kendi tuşuyla diye biliyorum. Olmazsa müsait bir zamanda deneme yapar sonucu da yazarım.

Aracınız
farlar açıkken-otomatikteyken ve aktifken cama sı sıkarsanız farlara da sıkıyor. kapalıyken sıkmıyor, benim bildiğim böyle. ben de de şöyle bir sıkıntı var, kafa yukarı kalkıyor ancak sabun gibi yapış yapış birşey sıkıyor - o da bir iki damla - sonra su yok. cam suyu takviyesi yapıp deneyeceğim bir de.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
farlar açıkken-otomatikteyken ve aktifken cama sı sıkarsanız farlara da sıkıyor. kapalıyken sıkmıyor, benim bildiğim böyle. ben de de şöyle bir sıkıntı var, kafa yukarı kalkıyor ancak sabun gibi yapış yapış birşey sıkıyor - o da bir iki damla - sonra su yok. cam suyu takviyesi yapıp deneyeceğim bir de.

su var ve hala su gelmiyor ise tıkanmış olabilir.

Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam herhalde serviste yoğun bir cam suyu koymuşlar, cama sıktığımda da sanki ağdalı gibi oluyor. (o kadar değil tabi ama su gibi akışkan da değil). shell den cam suyu alıp deneyeceğim yarın, bugün unuttum yarın yıkarken artık.

Sefa

0
Farlar yanarken ve silecek otomatik pozisyon da iken cama ilk şu püskürtmenizde far ada puskurtuyor,daha sonra bunu yapmıyor

Geri