Farlarda Buğu Problemi..

ilie87

0
Aracınız
2015 sedan'ım da farlarımda buğu problemi yaşıyorum.. Gündüz farının tarafına doğru iyice artmış durumda..

Nasıl çözebilirim.. Fikri olanlardan yardım rica ediyorum.

Özellikle gündüz farını değiştirene kadar bir problem yoktu ama zorlu gündüz farı değişiminden sonra kış şartlarından buğulandı.. Her yeri eksiksiz yaptım gibi görünüyor ama bilemiyorum yine de..

Farin icinde havalandirna deligi mevcut, dolayisiyla bir muddet sonra nemin gitmesi lazim. Hizli gitsin derseniz, bir tulbentin icine bir miktar princ ya da varsa nem alici koyup nem giderilebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

ilie87

0
Aracınız
Farin icinde havalandirna deligi mevcut, dolayisiyla bir muddet sonra nemin gitmesi lazim. Hizli gitsin derseniz, bir tulbentin icine bir miktar princ ya da varsa nem alici koyup nem giderilebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Esasta bakındım ama bulamadım , acaba dedim delikler mi tıkandı.. Yaklaşık yerini biliyor musun [MENTION=245]tombilibu[/MENTION]

ilie87

0
Aracınız
Farlarımdaki sorun buğudan ziyade lekelenmeymiş. Hem içten hem dıştan izler varmış.

Şimdi aracı Honda'ya bıraktım. Bakalım ne diyecekler , garanti kapsamında değişim istedim. Bekliyoruz sonucu..

Geri