Civic FC5 Farlarda sararma

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba , 4 yaşındaki aracımın farları maalesef sarardı. İnanılmaz canım sıkıldı ve etrafımda kimsede görmüyorum bu sorunu . Servis ile görüştüm direk aracınız 2018 modelmi dedi ve kendilerine bu şikayet ile 5-6 aracın geldiğini belirttiler. Honda Türkiye ye konu iletilmiş ve beklenen cevap verilmiş. Bizle ilgisi yok olabilir pasta ile temizlenebilir denmiş.

Ekli dosyalar

• far.jpg
    far.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 76
Ad Soyad
Ufuk
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba , 4 yaşındaki aracımın farları maalesef sarardı. İnanılmaz canım sıkıldı ve etrafımda kimsede görmüyorum bu sorunu . Servis ile görüştüm direk aracınız 2018 modelmi dedi ve kendilerine bu şikayet ile 5-6 aracın geldiğini belirttiler. Honda Türkiye ye konu iletilmiş ve beklenen cevap verilmiş. Bizle ilgisi yok olabilir pasta ile temizlenebilir denmiş.
Pasta temizler ..Sanayi de bi pasta cilacıya yaptırın derim.Daha önce kendi aracıma yaptırmıştım.Saygılar

SM-A705FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mturker

Özel Üye
İnce pasta cila ile işlem yaptırın özellikle söyleyin makineyi bastırmadan uzun süre bı yerde tutmadan narin davranarak yapilsin sonucu daha kotu olmasın.

Honda madness

Aracınız
Civic FC5 2018
petrol köpüğü yani kostik dediğimiz madde farlara bunu yapıyor. bu farlara bir far temizleme yaptırıp üstüne ppf film kaplama yaptırmanızı öneririm. dış etkenlenler kimyasallalrdan ve uv ışığından koruyacak şekilde

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Çok da kötü değil durumu. https://www.hepsiburada.com/gionmax...arlatma-seti-p-HBCV00000AADDF?magaza=whitebox

Bu seti alıp kendiniz de yapabilirsiniz, çok başarılı bir set. Pasta ciladan çok daha iyi parlatıyor, sıfır gibi oluyor.
Maalesef benimkiler de kötü durumda yorumları iyi gibi duruyor attığınız ürünün.
Eski aracımda da sararma vardı. Sanayide tanıdık ustaya ince zımpara ince pasta ile yapmıştı fazla bastırmadan baya başarılı olmuştu.

Ad Soyad
DOĞAN
Aracınız
Civic FD6 2011
Maalesef benimkiler de kötü durumda yorumları iyi gibi duruyor attığınız ürünün.
Eski aracımda da sararma vardı. Sanayide tanıdık ustaya ince zımpara ince pasta ile yapmıştı fazla bastırmadan baya başarılı olmuştu.
Linkteki ürünü ben denedim sonuç çok iyi. 10-15 dk sürüyor bir fara uygulamak, basit bir işlem.

Geri