Civic FB7 FB 7 bilgi

Merhabalar. FB 7 aracım dream paket olduğu için far kolunda auto kısmı yok. Peki ben farları açık bıraksam kilitleri açtığım zaman otomatik yanıyor farlar. Sıkıntı olur mu acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar. FB 7 aracım dream paket olduğu için far kolunda auto kısmı yok. Peki ben farları açık bıraksam kilitleri açtığım zaman otomatik yanıyor farlar. Sıkıntı olur mu acaba

Anahtar takılı olmadan mı far yanıyor?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015

Hiçbir sıkıntı olmaz. Auto özelliği olmadığı için far anahtarını açık bırakıp, stop edip aracı kilitledikten sonra, tekrar kumandadan aracın kilitlerini açtığınızda gece-gündüz farketmeksizin kısa farlarınız bir müddet yanar. Bu özellik eşimin eski aracı 2007 Opel Corsa Enjoy'da da vardı.

Kapalı otoparklarda ve geceleri işe yarar, "Coming Home" özelliği gibi çalışır. Ama gündüzleri hiçbir işe yaramaz, hatta aküden yersiniz.

Far anahtarı açık olsa bile aracı stop edince kısa farlar söner. Auto olmadığı için "Follow me" özelliği yoktur.

MI 8 Explorer Edition cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Geri