Fb 7 için ankarada önerebileceğiniz body kit uygulamasini temiz sağlam yapabilen

Aracınız
Yan marşbiyerler için alt bağlantı parçaları ve vida bulunuyor pakette. Ön ve arka tampon için sadece vida vardır. Alt klips veya vidaları kendiniz tamin ediyorsunuz. Yan marşbiyel için alt bağlantı parçaları çok da önemli değil. Üst tarafı güçlü bir bantla yapılırsa ve uç kısımlara vida atılırsa sorun olmaz.

Ankara da olanlar için söyleyeyim, Özen Ticarete yakın Klips Dünyası diye bir dükkan var. Orada bizim aracın orjinal klipslerine benzer uygun kilipsler var. Onlardan alıp ön ve arka tampon ekinde montaj sırasında kullanabilirler.

Bu konuya da tekrar göz atmanızda bilgi için faydalı.

http://civictr.com/showthread.php/782-2012-Civic-Modulo-Body-Kit-(Tayvan)-Montajı

Son düzenleme:
Yan marşbiyerler için alt bağlantı parçaları ve vida bulunuyor pakette. Ön ve arka tampon için sadece vida vardır. Alt klips veya vidaları kendiniz tamin ediyorsunuz. Yan marşbiyel için alt bağlantı parçaları çok da önemli değil. Üst tarafı güçlü bir bantla yapılırsa ve uç kısımlara vida atılırsa sorun olmaz.

Ankara da olanlar için söyleyeyim, Özen Ticarete yakın Klips Dünyası diye bir dükkan var. Orada bizim aracın orjinal klipslerine benzer uygun kilipsler var. Onlardan alıp ön ve arka tampon ekinde montaj sırasında kullanabilirler.

Bu konuya da tekrar göz atmanızda bilgi için faydalı.

http://civictr.com/showthread.php/782-2012-Civic-Modulo-Body-Kit-(Tayvan)-Montajı

Hocam merhaba verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Birkaç sorum olacak.
Özende 4 parça body kit haricinde hiçbir klips aparat vs olmadığını söylüyor pakette.
Önemlimidir bu klipsler ankarada değilim. Olduğum yerde nasıl temin ederim.Ordudayım buralarda pek sanmıyorum bulabileceğimi. Olmasa olmaz mı Yani ?

Bir diğer konu sadece 3m bantla slikonsuz bu iş sağlıklı olabiliyormu acaba ?

Birde montajı serviste yaptırmayı düşünüyorum. Boya + montaj işcilik toplamında 400 liraya takıyolar serviste.
Fiyat sizce nasıl ? Klipssiz vidasız aparatsız alsam serviste ayarlarlarmı acaba bunları ?

Aracınız
Fb 7 için ankarada önerebileceğiniz body kit uygulamasini temiz sağlam yapa...

Fb 7 için ankarada önerebileceğiniz body kit uygulamasini temiz sağlam yapa...

Hocam merhaba verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
Birkaç sorum olacak.
Özende 4 parça body kit haricinde hiçbir klips aparat vs olmadığını söylüyor pakette.
Önemlimidir bu klipsler ankarada değilim. Olduğum yerde nasıl temin ederim.Ordudayım buralarda pek sanmıyorum bulabileceğimi. Olmasa olmaz mı Yani ?

Bir diğer konu sadece 3m bantla slikonsuz bu iş sağlıklı olabiliyormu acaba ?

Birde montajı serviste yaptırmayı düşünüyorum. Boya + montaj işcilik toplamında 400 liraya takıyolar serviste.
Fiyat sizce nasıl ? Klipssiz vidasız aparatsız alsam serviste ayarlarlarmı acaba bunları ?

Body kitle beraber yer alan pakette yalnızca yan eklerin aracın altından monte edildiği U Şeklinde aparat ve 15 civarı vida yer alıyor.

Bence bunlar olsa iyi olur ama çok da önemli değil. Önemli olan body kitin araca tam oturması. Vida zaten piyasadan çok rahat temin edilebilir.

Body kit araca tam uyumlu ise sadece yan eklerin ön ve arka ucu silikonla desteklense yeterli. Geri kalan tamamında 3m gibi güçlü bir bant ile montaj yapılabilir. Benim body kit tamamen 3m bantla yapıldı. Hiç silikon kullanılmadı.

Servis boya ve montajı 400 TL ye yapıyorsa hiç başka yer aramadan doğruca orada yaptırın. Piyasada hiç bir şekilde servisin kullandığı boyadan kaliteli boya olmadığını söyledi bana ustam.

Ben boyacı Tanıdık olmasına rağmen 250 TL boyaya verdim. Bant 100 TL civarı tuttu. Yani sizin fiyatla aynı neredeyse.

Vida ve klipsleri servis temin eder diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
arkadasım ben semtunınge kadar gıttım ancak sattıkları body kıtlerın hepsi çin malı plastık bılgın olsun.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bir de fifty Tuning e sorun derim sanırım konyada yaptırıyor. 2 kalite ürün var alt kalite 600 üst kalite 750 tl dediler telefonda. Montaj dahil. Ama sormak lazım tabi.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tugi

0
Aracınız
h1.jpg gecen bu resmi gördüm çok hoşuma gitti. . Bu arka difüzör fb6 kasalarda kullanılan difüzörmü acaba ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri