Fb 7 Si spoiller takımı

Selamın aleyküm cümleten bende bir fb7 kasa civic var buna si spoiller taktırdım bir arkadaş verdi ama bu plastikmiş fiber değil hiç bir yerde adam gibi takan olmadı her takan yapıştırıcıyı dışarı çıkardı bagaj kapağının spoiller takılan yeri mahvoldu en son taktılar yerinden çıktı bir adam sağlam yaptı ondada yapıştırıcı dışına çıktı napacağım ben buna yardımcı olur musunuz elimde kaldı bagaj kapağını mahvetti son durumu r2dimde

Ekli dosyalar

• IMG_20220304_114049.jpg
    IMG_20220304_114049.jpg
    109.6 KB · Görüntüleme: 37
Aracınız
Bagaj delinmeden olmaz o. Onun orijinalinde contalar var zaten sızdırmazlığı onlar sağlıyor. Tereson markanın bir yapıştırıcı var ama TR de bulabilirmisiniz bilmem €80 fiyatı var.
Bunu kendiniz yapmanız lazım kablo bile dışarıda.. İyice batırmışlar..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Anasını ağlattılar bagajında :(
Hocam bu spoyler fb7 için bence biraz abartı duruyor. Yani fb7 için bütün modelleri biliyorum çünkü. Bu ürün amerikan 2 kapı 2.0-2.5 motor fb7 kasa için zaten.
Kendiniz dyson silikonla da yapsanız kablo için gene delik açmak gerekecek.
Hem görüntü için hem delik için bence uğraşmayın.
Ama olan olmuş, en azından lokal ile kurtarın yada daha slim tarz spoyler var onu alın takın derim. Resmini bulursam paylaşırım.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Haklısın hocam olan oldu bir daba abartıya kaçmam bu bana büyük ders oldu ben bu senin gönderdiğin spoilleri taktırıp dışarda kalan kısma lokal yaptırsam bı spoiller çıkmaz herhalde

Aracınız
Lokal boyaya gerek yok.
Bakın ben eski Honda calışanıyım şimdi daimler Benz de calışıyorum. Bu arabanın orijinal asia versiyon spoiler kiti. ABS plastik ise taylant üretimidir. Neredesiniz bilmiyorum ama usta diye iş bilmezlerin eline teslim etmeyin arabanızı. Boya en kolay yöntem.
2 tane slot deliği var elinizdeki spoilerin. Elektrik tesisatını hangi akıllı dışarıdan geçirmiş kalite teknisyeni olarak çok sağlam fırça atmak isterdim kendisine..

Siz bence çıkarın onu el becerisi olan birine jiletle silikonları sıfıra geri kalabınıda 500 1000 -2000 zımpara ardından 205 maddesi ya da ispirto ile temizlik en son pasta cila yapsın. Bu kadar basit bir işi bile yapamayacak durumdalarsa pazarda limon satsınlar.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri