Fb 7 torpido işiği

Aracınız
Bence elektrik isinde önce mantıği anlamak gerekiyor önce tavsiye icin teşekkür ederim ama denemeden kendin uğraşmadan bisey öğrenmek imkansız arabayı ta dikkat etmek şart tabi

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] Hocam yine hesaplara girmişsin :)
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam elimizden geldiğince. Awg kablo temin ederse [MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION] hocam daha sağlam olur. Muhsin hocam bu 66 Yozgat mı işaret ediyor bu arada. ;)

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=625]Btukeskin[/MENTION] bu el wire takılırken araya invertör veya sürücü dedikleri aparattan mı taktılar? Ürünü araştırırken 12V'a direk takılamayacağını araya sürücü/invertör bağlanması yazıyor.

Aracınız
Yaptığınız uygulama çok hoş olmuş, güle güle kullanın.

Fakat benim sormak istediğim basit birşey var. Torpidodaki sarı ampül önünde koruma gibi şeffar ya da buzlu bir plastik parça varmı? Şuan benim yeni araçta yok, eğilince ampül direk görünüyor.

onancc

0
Aracınız
[MENTION=625]Btukeskin[/MENTION] bu el wire takılırken araya invertör veya sürücü dedikleri aparattan mı taktılar? Ürünü araştırırken 12V'a direk takılamayacağını araya sürücü/invertör bağlanması yazıyor.

benim bildiğim invertör kullanılıyor evet. zaten genel olarak satıcılarda 3metre ip neon + invertör şeklinde paket halinde satıldığını görüyorum ben.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yaptığınız uygulama çok hoş olmuş, güle güle kullanın.

Fakat benim sormak istediğim basit birşey var. Torpidodaki sarı ampül önünde koruma gibi şeffar ya da buzlu bir plastik parça varmı? Şuan benim yeni araçta yok, eğilince ampül direk görünüyor.

Torpido içinin aydınlatma lambası dediğiniz gibi oluyor direk ampul.

Aracınız
Oraya uygun bi led bulma şansınız azıcık düşük , tam merkezde değil soket haliyle aydınlama da tam olmuyor :(

kullanacağınız led zayıf kalabilir o bölüm için , bende ki sistem ( yuzde 100 el yapımı gene )

torpido.jpg

Ekli dosyalar

• torpido.jpg
    torpido.jpg
    40.4 KB · Görüntüleme: 0
Geri