Civic FB7 Fb7 2012 3D havuzlu paspas seçimi

Aracınız
Civic FB7 2013
Ben buldum. Forumda geçen yıl ki bi gönderide görmüştüm ama link kapanmıştı.. n11 den aldım. Mağazada ilan olarak toyota için ilan vardı. Mesaj attım fb7 için de var mı diye. Olduğunu söylediler. İletişim kurduk. Corolla diye sipariş ettim ama civic fb7 gönderdiler sağolsun. Aracımda siyah 3d havuzlu vardı. Kötüydü.. 5d paspas olarak bunlar gerçekten hem görsellik hem kalite hem de temizlik açısından harika.. fd6 aracımda da kullanıyordum.Ekli dosyayı görüntüle 258334

bir vurgun bu sevda
Ürün Linki atabilir misiniz

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019

Link bu. Toyota için ama mağazayla iletişime geçerseniz yardımcı olabilirler.

bir vurgun bu sevda

Link bu. Toyota için ama mağazayla iletişime geçerseniz yardımcı olabilirler.

bir vurgun bu sevda
Hocam 3d paspaslar ince oluyor, 4d paspaslar da özellikle 6-8kg gibi ibareler var sanırım kalınlığının belirtmek için, bu ürün o konuda nasıl acaba?

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Ürün öyle ağır bir ürün değil. Kalıp şeklinde . Kauçuk gibi aşırı esnek değil, alt tarafı halıflex gibi taban döşemesine benzer bi malzeme. Üst görünen kısım zaten suni deri.. eski fd6 aracımda da kullanıyordum çok memnunum.. fb7 için de epey aradım buldum. Biraz pahalı olduğundan bulmak zor.. ama bunu görünce diğer paspaslar çöp gibi geliyor..bu fotolardakinin aynısı. Bu fotoları da bu forumda bulmuştm. Geçen sene paylaşılmış.kendi aracımdan bir süre uzağım, tapatalk_1585302829363.jpegtapatalk_1585302821937.jpeg

bir vurgun bu sevda

Şu s dizayn markanın bejini bulsam hiç beklemeden alacağım ama bulamıyorum.

Siyahını aldım. Kalite olarak efsane, oturması harika arka taraf 3 parça geliyor. Üşenmedim tarttım kutusuz ağırlığı 6.5 kilo ama ne bilim bej aradığım için sanırım eski paspaslarım da siyah olmasına rağmen bir türlü ısınamadım. 2 gündür araçta uygun fiyatlı satmayı bile düşünmüyor değilim. Özetle siyah isteyen gönül rahatlığıyla alabilir.

Aracınız
Civic ES7 2001
Siyahını aldım. Kalite olarak efsane, oturması harika arka taraf 3 parça geliyor. Üşenmedim tarttım kutusuz ağırlığı 6.5 kilo ama ne bilim bej aradığım için sanırım eski paspaslarım da siyah olmasına rağmen bir türlü ısınamadım. 2 gündür araçta uygun fiyatlı satmayı bile düşünmüyor değilim. Özetle siyah isteyen gönül rahatlığıyla alabilir.
Özelden yazdım

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar linkteki paspas indirime düşmüş alayım mı kullanan var mı?
Beklentim öncelikle aracın içine şıklık katması ve paspas altına toz toprak girmemesi aslında herkes bu şeyleri bekler 2012 fb7 de kullanılacak başka önerisi olan varsa buyursun

G3421 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri