Fb7 2012 model otomatik aracımin orjinal şanzuman yagi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yok hocam, o kadar da az değil yanlış hesaplamışsın herhalde, iyice ezdin sen de bizi . Yılda ortalama 5000km yapıyorum. Tabi bunda çocuklardan sonra aile büyüklerinin çok yakınına (yürüme mesafesi) taşınmak ve herkesin işe/okula servis ile gitmeye başlaması etkili oldu. İstanbul'un merkezi kalabalık yerlerinede toplu taşıma ile gitmek daha zahmetsiz olduğu için tercih sebebi oluyor ayrıca.
Eğer kağıt üzerinde hesap yaparsak yinede haklısın; bir aracın yıllık sadece amortisman, vergi, kasko, bakım masrafları bile en az 20bin tl civarında çıkar. Bu durumda taksi kullanmak ve araç kiralamak daha hesaplı olabilir tabi ama günümüzde araç sahibi bile olmak artık lüks değil, bir ihtiyaç kesinlikle. Alllah sattırmasın kimseye. Bir ara dolu hasarı için servise 1 hafta bıraktım aracımı, sudan çıkmış balık gibi hissettim kendimi.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynı düşüncedeyim, özellikle acil durumlarda otomobilin kıymetini çok daha iyi anlıyorsunuz (y)

İyi günler. fb7 aracımın şanzuman yağını ilk defa değiitircem. Serviste yaklaşık ne kadar sürüyor yağı değiştirmek süre olarak

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri