Fb7 - 2014 model - 1.6 executive - orijinal lpg.li – beyaz – 6 yil garantili – 56.000

Kardeşim geçmiş olsun öncelikle canın sağ olsun gelen mala gelsin. Bi arkadaşım bu araçtan arıyor fiyat belirlediysen ona önermek istiyorum

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Piyasa 60 tavan fiyat hocam. Siz kaça aldınız? aldığınız fiyata göre değer yapın derim.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
aracı almak isteyen arkadaşlar servisten gerekli bilgiyi motor - şase no ile ögrenebilir.

hayırlı satışlar

Arkadaşlar yaklaşık iki üç ay önce almış olduğum aracımı nakit ihtiyacından dolayı satmaya karar verdim. Aracı aldığım gün noterden çıkar çıkmaz daha kasko yaptırmaya fırsat bulamadan bir araca arkadan çarptım. Aracın evveliyatında hata boya yoktu. Çarpma sonucu kaput orjinali ile değişti ve sağ çamurluk boyandı ancak sağ çamurluğun neden boyandığını anlamadım. Far ve tampon da orijinal parçalar ile değişti. Toplam masraf 4.500 tl. tuttu. Aracı Sakarya ilinde bulunan Honda Sinan’da yaptırdım. Kendim yaptırdığım için araçta hasar kaydı çıkmıyor. Aracı 52.000 km. de alır almaz sandıkçı hondada servis bakımını yaptırdım. Araç şu anda 56.000 km. de.
Şimdi arkadaşlar bu araç için ne kadar fiyat istemeliyim. Bir türlü karar veremedim. Satış Fiyatı konusunda yardımlarınızı bekliyorum.
Hocam sattın mı arabayi

SM-G900FQ cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri